Videti jedan post
Star 14.08.2021, 17:51   #1
PocetnikOdNule
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.08.2021
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
PocetnikOdNule ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Saveti za pocetnika

Pozdrav, kao sto i moj nick sam kaze, ja sam pocetnik od nule. Ne znam note da citam, nemam neki sluh Bog zna sta, imam osecaj za ritam, i iz razloga sto volim klavijaturu i to sto se cepaju narodnjaci najbolje sa istom, sam uzeo Alesis61 preporuceno kao za pocetnike. Mene interesuje, koji su vasi predlozi za moj start, od cega da pocnem, sta je najvaznije i slicno? Zanima me takodje da li nekako mogu sa pratecim da sviram neku pesmu s obzirom da ovo nije aranzerska klavijatura i nema mogucnost ubacivanja ritmova u samu klavijaturu, da li postoji neki program za racunar preko kog mogu povezati istu klavijaturu i svirati i nekako ubaciti ritmove narodne muzike, gde ih naci i tome slicno? Aktivirao sam Melodics program za Alesis ali jos nemam USB 2.0 kabl da povezem sa racunarom, sticice ove sedmice. Znam da je glupo od mene sto sam od nule uzeo klavijaturu, ali nesto me je teralo. Kada cujem nesto od Juznog Vetra, Sinana, Sabana, i ostalih poznatih autora narodne, preko klavijature, odlepim. Hvala svima unapred za bilo koji odgovor i savet, jer znam da zahteva puno.
PocetnikOdNule je offline   Reply With Quote