Videti jedan post
Star 09.12.2007, 02:38   #7
bandza
Vredan član društva
 
bandza's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2007
Mjesto: Valjevo
Godina: 42
Postovi: 111
Downloads: 1192
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Fantom G6
Interesi: Muzika,Studio
bandza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bandza pošalji poruku preko MSN messengera bandza pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard resenje za zumbu

evo resenja!
Pozeljno je imati klvijaturu dx11 ili v50.Ali za ucenje nije neophodno.Prvo nauci
kako idu hvatovi(kako se sviraju akordi)dur,7,mol za pocetak.Ne svira se to bas kao u drugim muzickim pravcima.Zatim nauci osnovne sablone u dvojci molske i durske ima ih otprilike izmedju 5 i 10.I naravno sledeci korak je drajf kako se to narodski kaze ili ti groove.To ti je poseban ritam u dvojci gde kontra tj. druga ranije krece nego sto bi trebalo.Znaci blize je basu tj. prvoj.I pozeljno je odraditi neke sinkope koje postoje ali to je na kraju mislim manje vazno.
kako?
Najbolje ti je da ti neko snimi midi fajl i odsvira sve ovo o cemu sam pisao i da nabavis Cubase progam i to lepo editujes i priones na posao.Ne trebaju ti note imas naslikane dirke i kockice i slusas i gledas tj citas.Ja sam tako naucio. Moguce je. I jos jedna stvar moras da imas talenat i da puno vezbas i jedna jako bitna stvar da volis tu muziku i da je slusas i islusavas sto se kaze. Da bi to zvucalo pravo sve ove gore navedene stvari su jako bitne.Ako se ne snadjes mozda ti ja mogu pomoci samo nabavi Cubase bilo koji!I nekako me kontaktiraj.
bandza je offline   Reply With Quote