Videti jedan post
Star 30.10.2008, 21:00   #1
asanjtunje
Drugar foruma
 
asanjtunje's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.01.2007
Mjesto: Kod stadiona Slobode
Postovi: 84
Downloads: 370
Uploads: 6
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Interesi: zikamu korg,korg i samo korg (pa 800)
asanjtunje befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard bas i solo na pa2x(pa800)

ljudi svira li iko od vas bas i kontru ili bas i solo na pa2x ili pa800 kad je dvojka u pitanju??????.ja sviram svaku dvojku lijevom rukom bas, a desnom ili solo ili kontru ,zato sto smo dvojica u bendu.kad su ostali ritmovi u pitanju onda radim isto sto i vecina vas
...zbog toga vas pitam ima li neko od vas nesto stvarno dobro, neki performans sa bas-kontra al da zvuci do "ajaj". sviro sam rolanda EM 2000 od kad je izaso pa sve do danas, i naviko sam na taj sound,pa sam pravio i na pa800 dok sam ga imo, dosta takvih kombinacija,ali mi nikad nije zvucalo kao na rolandu .cak sam i rolandov bubanj usemplovo , ali dzabe ne zvuci isto jebiga . to je bio jedan od razloga sto sam ga i prodao (mislim pa800) jer nisam mogo da nosim tri kljave na svirku.
e sad kad imam ovu mrakusu pa2x necu odustati dok ne sredim to pitanje odmah na pocetku.zato vas i pitam, ima li neko od vas takav performans da zvuci pravo ,mozemo se i corati ako hocete ,imam ih i ja nekoliko ,zvuce stvarno solidno ali meni nije to to
....... sto muzicara sto razlicitih ukusa !!!
asanjtunje je offline   Reply With Quote