Videti jedan post
Star 24.12.2015, 17:11   #15
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dobro je čuti iskustvo, pa makar ono bilo i loše. Iskreno mi je žao što si morao experimentirati (sigurno i neku paru izgubiti) ali je bitno da si našao kombinaciju koja ti odgovara.
Kod kupovine instrumenta se mora uvijek uzeti u obzir da cijena (ipak) određuje i kvalitetu proizvoda. MixWizard3 je upravo TRI puta skuplji od xr12. Bilo bi neralano očekivati da nije bolji barem za duplo bolji pa se ovaj doživljaj basa koji spominješ može (djelomično) pripisati i ovoj "sitnici". Po onome što sam ja doživio i čuo za ovih par svirki što sam odradio nije bilo problema s basom niti deficitom istog. Tim više, on je bio jasan mekan i čist. Nije gruvao jer moj nastup nije takvog tipa ali iskreno, niti ne volim da mi jetra skače još tri dana nakon nastupa. Ništa osobno već samo pokušavam iznijeti svoje mišljenje. Ja sam basove spajao na AUX i s obzirom da kutije imaju skretnicu nisam na taj aux djelovao dodatnim efektima. Nisam imao prilike experimentirati ali sigurno ću u budućnosti jedan od 4 moguća efekta poslati kao insert na ovaj AUX. Pored 32 band EQ koji mu je dodjeljan, jedan multicompresor bi mogao leći jako dobro.


Sent from my iPad using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote