Videti jedan post
Star 22.01.2014, 21:35   #1
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Tablet ili Telefon kao midi kontroler

Citajuci jedan post od gospodina Tranzita videh zanimljivo resenje koje je napravio na svojoj harmonici u vidu telefona ako se ne varam iskoriscenog kao midi kontroler, pa se bacih u trazenje adekvatnog kog bih iskoristio za svoje potrebe, i naleteh na jedan jako dobar i jednostvan sa ogromnim mogucnostima pod nazivom "TouchOSC" verovatno ga je i gospdin Tranzit koristio na doticnoj slici, mozda ga i jos ko od vas koristi, za mene je bio veliko otkrice jer moze da zameni veliki broj midi kontrola i pruza mogucnost da kreirate sopstven kontroler sa nekoliko strana sa svakakvim dugmadima i slajderima vrlo jednostavno se instalira i povezuje preko Wi-Fi-ja sa racunarom, a moze se koristiti I Pad. I Phone, ili android telefon u mom slucaju, kao sto rekoh vrlo sam se iznenadio sa ovim cak i vrlo jeftinim programcicem zato to i podelih sa vama, posto se svi uglavnom igramo sa ovim modernim telefoncicima pa moze i vrlo korisno da posluzi.
pekilik je offline   Reply With Quote