Videti jedan post
Star 20.12.2018, 10:11   #34
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jašta, što kažu u to ratno doba, svi su se furali na one američke vojne frizure, pa je jedan basista govorio, šta je ovo svi naopako sjeli na stolicu
Bilo je meni ljetos u Duvnu, kao ako ne budete svirali "kninsku kraljicu", čupam vam sve kablove iz miksete. Kad je vidio da nas zabole i nek čupa, sad da ne ispadne glup, isčupao mi je iz miksete kablove od tyrosa (kronos i dalje radio) i onda ga je žena izvela iz sale
Međutim, jedna od stvari koja me najviše nervira, je ta kad mi ljudi, većinom djeca dok sviram stišću dirke od harmonike ili klavijature. Neki se mali tako nedavno napenalio i stišće mi stalno jedno dugme na basu i to mu interesantno, čak doveo jarane da gledaju. Ja ono trzajevima ko fol pokušavam da mu izmaknem harmoniku, ali ne vrijedi. Čitavo vrijeme niti ne gledam u njega i jebiga onda sam popizdio, pritisnem ono dugme za puštanje zraka, rastegnem mijeh i napravim orgazmičnu facu u fazonu zajebana dionica za odsvirat. Mali je odletio 5 metara kad ga je bas strana ošinula po ramenima, nije mu bilo jasno šta se dogodilo, ali nije više prilazio
Nikad neću zaboravit jednu svadbu u Posušju, a svatovi bili Imoćani (svi znaju kakvi su). To svu noć maltretiranje sa tim "borbenim" pjesmama, ono face krvoločne, ubit, zaklat. I tako oko 4-5 kad se sve završilo ostalo ih je takvih 3-4, vrište na sav glas ove predivne domoljubne pjesme, ti kontaš to će povaljat sve. Kad dođe kuma od mlade koja je bila na izlasku iz sale i vikne jednom od njih (Marko, Ivan, Jure...), POLAZI!!! Tada sam vidio transformaciju gorostasa u patuljka, jer je samo podvio rep i pošao za njom. Otprilike je isti scenario bio i sa ostatkom borbene ekipe kad su ih žene potjerale.
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote