Videti jedan post
Star 20.12.2018, 14:02   #35
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da..ma imamo mi svi tih muzičkih lipih i ruznih trenutaka...sad si me sitio @Dell to sa dječijim nestašlukom mi bi rješavali ovako: na svadbama uvik ima dice..i njima zanimljivo gledat i dirat...a svi znamo koliko je to sve skupo...skupilo bi se jedno 10-tak dice....i mi bi pitali ko je najjači među njima...onda svađa...i jedan kao najjači nije nikome dao da ide na binu..i ta fora al baš svaki put bi upalila...blažene svirke na ljetnim teracama il hotelima...niko s nikim nema ništa..odsviraš svoje od 20-00 h i ideš kući...pirevi su oranje i kopanje..al malo to ljudi razumi,a lova je najveća...meni se znalo dešavat u zadnje vrime dok sam svirao svadbe da nebi moga tri dana doć k sebi...al eto svak ima svoje..niti idem na svadbe više...to žena s djecom ide...ne mogu ja gledat više tipove koji kleče na "lijepa li si"...ne da ja sad podcjenjivam vas koji to i dan danas svirate...jednostavno u čoviku se nešto prelomi i ne može više..zgadi ti se...
zato ja lipo imam svoj Psr 970 kad mi je ćeif opalim po ure za svoj gušt...a za ovo drugo izgubio živce davno !!!
grico je offline   Reply With Quote