Videti jedan post
Star 21.12.2018, 13:02   #38
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... 'Đe me nađe sunce ti žareno...
Ta pjesma je izvorno snimljena u dvojci (nema na youtube više) od Klape Kruševo. Mada su to više ekipa što pjevaju bećarce od klape. Snimao sam par stvari za njih, ostali mi dužni petobu (konvertibilnih maraka). E onda je čini mi se Narodni dar iz Like provalio da je bolja metrika 7/8, jer je u dvojci bila puna sinkopa, a ostalo je povijest
E, sad fazon je u tome što ta pjesma kida u ovom dijelu Hercegovine gdje je većina hrvatsko stanovništvo, a eto i u dobrom dijelu Hrvatske.
Mostarci, neovisno o nacionalnosti, ako su pravi, tu pjesmu smatraju seljačkom, što i jest. Tako da, ako ti se nađem nekad na tezgi, nemoj da te zmija ujela da je započneš i posvetiš
Tim više što je tekst jako nelogičan. Našao jednu Mostarku u koju se zaljubio i koja je do jaja treba, pa je dajem jaranu, wtf?
__________________
I'm the one who knocks...



Promijenjeno od Dell (21.12.2018 u 13:03 sati)
Dell je offline   Reply With Quote