Videti jedan post
Star 02.03.2013, 21:31   #16
RNenad
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.03.2013
Postovi: 20
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
RNenad ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Izvini, druže. U čemu je problem? Koji moj post je tebe toliko razdražio? Šta je to tebe ustvari dotaklo? Koliko vidim i shvatam, tvoje korisničko ime izgleda u potpunosti opravdava tvoj karakter i narav. Što je meni, a da budem iskren, veoma žalosno i tužno, a da tako nije, veruj mi, bilo bi veoma zabavno i smešno. Nije mi ni to jasno, o kakvom skupljanju postova je reč, a i to kako si naveo SAŽALJENJEM? Šta ja imam od postova na ovom forumu? Smatraš li, da sam zaluđenik za tim? Možda ti jesi, ali samnom nije taj slučaj. Izvini prijatelju, što je UBOGI MLADIĆ imao svoj problem, za koji je pokušao pronaći pomoć, od Vas. Za svojih 29 godina nisam uspeo naučiti jedno. Da čovek ipak ne treba svakome govoriti i poveravati probleme svoje. Posebno ne u današnje vreme. Kada je najteže razumeti nekog, šta više saslušati ga, a o savetu i pomoći da i ne govorim. Toliko od mene, a postove ostavljam Vama. Možda se obogatite s' njima. Moji postovi se ipak završavaju ovde. Tamo i gde su započeti. Toliko od mene. Hvala svima, od srca, a posebno mrgudu. Njemu ipak dugujem najveću zahvalnost. VELIKI POZDRAV !!!

Promijenjeno od Dell (03.03.2013 u 10:37 sati)
RNenad je offline   Reply With Quote