Videti jedan post
Star 05.03.2013, 01:59   #19
Nautica
Drugar foruma
 
Nautica's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2011
Mjesto: Niš
Postovi: 79
Downloads: 113
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Pa50sd
Nautica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@RNenad druze nemas razloga za nervozu i ljutnju kao sto kolega @zeljko rece da je takoreci normalno da stariji clanovi posumnjaju nesto o novim clanovima jer je ranije mnogo ljudi dolazilo da bi se nakupilo postova za downlaod.... u svakom slucaju kolega @mrgud ti se izvinio ali i pored toga nemas razloga za toliku nervozu....

I ja se ogresih o kolegi @rolandx zbog iste stvari ali se ispostavilo da nisam bio u pravu i evo da se posteno javno izvinim coveku

e sada kolega ovako prvo i osnovno je da znas teoriju tj akorde, lestvice itd... to jednostavno moras znati ako hoces da se bavis muzikom, dakle pronadji imas na forumu dooosta materijala o tome i ima ziv da se nacitas i to treba da naucis sve... onda nakon toga polako krenes da skidas pesme.... moje misljenje je da se ostavis nota ako hoces da sviras ovu nasu muziku jer retko za koje pesme mozes da nadjes note a i pitanje je koliko su tacne... pogotovo za ove novije pesme i nove sto izlaze za njih note i nema, vec treba da skidas pesme po sluhu, kad budes naucio dobro teoriju pokusavaj da skidas pesmu, najpre forspil pa i harmoniju i sluh ce polako da ti se izostrava, bice ti J***** tesko na pocetku ali naravno kako vezbas bice sve lakse i lakse

Nadam se da sam ti bar malo pomogao, pozdrav i sve najbolje u radu!
__________________
Tu sam za pet minuta, ako kasnim, procitaj opet!
Nautica je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Nautica za ovaj koristan post:
rolandx (06.03.2013)