Videti jedan post
Star 20.04.2014, 20:53   #111
splendid
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.09.2008
Mjesto: Novi Sad
Godina: 45
Postovi: 330
Downloads: 41
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 58 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg pa4, Guerrini superior 2
Interesi: Auto - moto - karting sport i još jedno brdo stvari..... :)
splendid befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ljudi nezgodna je stvar to sa downloadom...meni lično ponekad zatreba nešto...doduše retko jer pored životnih obaveza posla, dvoje male dece, svirki i nespavanja, uopšte retko kad stignem da uradim nešto novo po pitanju klavijature i sa fajlovima koje već imam a kamo li da skidam nešto....međutim, ponekad bi nešto dobro došlo....možda ne bi bilo loše napraviti koncept tako da postoji nekakav spisak svega što se može skidati ali da to ne stoji na serveru yumidija već da stoji kod ljudi koji su na forumu...umesto da uploaduju na server, ako šta nekome treba lično se obrati tom članu od koga hoće da uzme nešto pa taj čije je to pogleda profil osobe koja mu to nešto traži i odluči da li da mu pošalje i pod kojim uslovima....tako bi ljudi kojima nešto treba mogli prostije da dođu do potrebnih stvari a pri tome taj ko šalje može lično učestvovati u odabiru člana sa kojim će nešto podeliti kako bi bio sigurniji da to svoje neće dati u ruke nekom preprodavcu i slično....

Nadam se da neću biti pogrešno protumačen jer ne želim da namećem svoje mišljenje bilo kome, ovo je neki predlog mene kao korisnika koji sam manje aktivan na forumu a moderatori su sigurno bolje upućeni u svoj posao i zašto postoje ograničenja i pravila downloada...

Pozdrav.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
splendid je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, splendid, za koristan post:
andjela987 (30.03.2017), pepini (18.09.2014)