Videti jedan post
Star 14.03.2007, 18:17   #2
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jarane neću da pišem ništa konkretno jer bi se pojedinci ljutili...Stvar je na tome da ima jedan jako jednostavan savjet koji će ti rješiti muke...Dakle odeš na YouTube i pregledaš šta ljudi sviraju na PSR devet tisuća i šta rade na PA80...Onda se upitaj za koju klaviaturu možeš da dobiješ više materiala (setovi,boje,itd),treće Korg PA-serija je za moj pojam NAJJEDNOSTAVNIJA za rukovanje...U roku sedmicu dana provališ u nju ko u đavla...Treće usporedi godište kad je koja klaviatura izašla i naravno s tim i tehnologiju u ta vremena i kao zadnje---Ovdje ti na tu temu niko ne može pomoći jer su mišljenja različita (neki hvale 9000,neki PA80,Neki PA1X,neki T2)...Dakle niko tebi ne može nešto ubiti u glavu,nego sam procjeni šta želiš imati i koja bi bila za tebe...u suštini ti mogu reći da sa čisti Korgovac i da ću to ostati a Marco je tipični Yamahovac :wink: ...E sad sam preslušaj oba sintha na oba uha i koji ti se više sviđa taj izaberi i imaćeš mir...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline