Videti jedan post
Star 28.01.2013, 14:16   #33
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jos jednom procitaj naziv teme

KLASS D POJACALA


LAB gruppen nije D nego TD to znaju i male bebe, ko ne zna neka procita u brosuri ,tako da kada si ovde pisao o LABU ti si u stvari unosio neistinu i pometnju u temu ,a ne ja!

I posto lab definitivno ne spada u klasu D ,dakle svako njegovo dalje komentarisanje u ovoj temi bi bilo skretanje sa teme ,te smatram da je svako dalje komentarisanje istog i raspravljanje sa tobom aposolutno nepotrebno.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od sinisa kg Pokaži Post
'' sta mozes sa svojim kredibilitetom da tvrdis ovde''

''I sta je bilo kad si se probudio?''


''FP+ koju si video osim kod nas samo na slici-i cuo takodje i sad sa "tolikim iskustvom"dajes strucne ocene....
Ako mislis da si jedini koji ima LABa ,onda zivis u velikoj zabludi ,zaboravio si jos neke nase prijatelje koji ih imaju i kod kojih sam ih mozda video i slusao ,a od nekih mozda i uzimao na probu (sale , nemanja , laske , gaca ... )


Ali u svakom slucaju ove gore uvrede ti stavljam na cast!

To sam verovatno zasluzio zato sto sam kupio od tebe 100 stvari i pomagao ti da prodas mnoge druge ,ili mozda zato sto sam ti namestio tezgu u Batocini gde si uzeo 1350ev a nisi ni znao da kazes hvala,a kamoli castis koka kolu.
Dodato:
P.S. Izvinjavam se kolegi koji je osnovao ovu temu sto sam skenuo sa teme ovog puta i obecavam da necu da komentarisem dalje.

Pozdrav svima!

Promijenjeno od neshatomic (28.01.2013 u 15:51 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
neshatomic je offline   Reply With Quote