Videti jedan post
Star 14.01.2022, 12:20   #15
cleaner
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2016
Mjesto: Beograd
Godina: 57
Postovi: 232
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 90
Zahvalili mu 33 puta u 32 Postova
Instrumenti: klavijature, harmonika
cleaner ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Blinzeln

Citat:
Originalno postovano od pedjajazz Pokaži Post
Ovih dana sam u nedoumici da li da pazarim za 550 eura par navodno dobro ocuvanih Ev sx300, ili nove novcijate u mitrosu na akciji Rcf art 312i za 650 eura par?
Kutije su mi potrebne za manje svirke za aranžer i dva vokala, vec posedujem dve aktivne kutije mackie srm450 stara dobra verzija koju cu nositi kada imam vece svirke sa vecom ekipom.... želim da sacuvam kicmu i ne vucaram kablove na manje svirke a i dobro ce mi doci da se pojacam uz aktivne kutije za vece svirke.
Zanimaju me iskljucivo misljenja onih koji su koristili ove kutije,... ja sam 10 godina samo na mojim kutijama radio, tako da nemam nikakav sud.... i molim vas nemojte mi porediti kutije sa mojim kutijama jer ja znam sta imam.
Iskreno ja volim mekan i sladak ton, i da mi kutija ne radi samo pored mene nego da baca zvuk bar na 15 metara, a ne kao fbt maxx4, koga posle dva metra nema nigde na primer.
Da napomenem da cu koristiti mixer powermate 600/2, da imate u vidu. Molim za brze i iskustvene sugestije jer odluka pada za dva dana najkasnije! POzz
Imam sx200 sa miksetom Powermate 600.1 vec dugo i ne bih menjao ni za sta drugo - NEMA SANSE.
Imao sam i sx300 i skoro nikakve razlike nema sa sx200 za koje mi se cini da malo masnije rade.
A Powermate 600.1 i 600.2 su iste snage, isti eho, sve isto samo malo modernija, lepsa.....
cleaner je offline   Reply With Quote