Videti jedan post
Star 22.08.2008, 14:35   #114
bandza
Vredan član društva
 
bandza's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2007
Mjesto: Valjevo
Godina: 42
Postovi: 111
Downloads: 1192
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Fantom G6
Interesi: Muzika,Studio
bandza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bandza pošalji poruku preko MSN messengera bandza pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Alix odgovor

Fantom ima opake distorzije (stavis violinu i na nju distorziju kao efekat i dobijes gitaru sa distorzijom)ali to nije ono sto tebi treba!
Tebi treba Phaser,Wah,Humanizer itd...
Najbolje da sam pogledas ,ne zaleci se!
Uzmi omiljen sempl synt boje sa dx ili casia i ubaci u fantoma i udji u efekte ako dobijes ista priblizno ovim efektima znaci mozda ces za neko vreme uspeti da napravis nesto slicno(naravno ovo sve probas pre nego sto kupis masinu).
Vise me plasi dal ces naci ovakav efekat nego da li ces moci postici zvuk takve boje iako ovo ne lici na sax nego na sax sa dx-a kroz mocan efekat.
U takav efekat ako stavis fabricku Violinu ima da ubija!
I drugo ne verujem da ima koga ko svira ovakav stil sa ovakvim bojama na Fantomu G6 tako da nemas bas koga ni da pitas dal sta moze ili ne.
I na Fantomu nemaju OSCILATORI samo imas fabricke boje tj. osnovne zvukove i opasne opcije za stelovanje istih i nijhovog medjusobnog odnosa sto znaci da mozes itekako dobiti dobru analognu boju i kasnije je ubaciti kroz efekat.Ali to je totalno druga stvar od MOSS-a.
Nemoj pogresno da me razumes EFEKTI su sjajni cak sta vise najbolji ali dal moze ono sa MOSSA i da li ima onakav efekat tj dal ga je moguce napraviti to moras sam da proveris.
Ja sam sve napravio na G6 sto sam hteo voleo i zamislio i sve radi opasno samo nisam jos napravio ono sto si ti pitao to me najvise i plasi sad za sad.
Al da ima slicnih ludorija i mogucnosti za jos i bolje tj. drugacije to je 100% tacno samo ne znam da li bi ti se to svidelo i da li bi se svidelo onome ko slusa.
Ima fabrickih boja sa jos izrazenijom distorzijom kao efektom itd.....
P.S. MOSS je svet za sebe,zasebna prica i poglavlje.G6 nema MOSS i nece ga ni imati.
bandza je offline   Reply With Quote