Videti jedan post
Star 04.10.2013, 09:50   #1
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Dell. Acer, HP....

Zdravo,

Otvaram blic temu a nadam se da će potrajati diskusija jer bi svakom bila od koristi. Nisam našao neka poređenja konkretno. Danas idem da kupim neki laptopić za mali novac ali shodno budžetu za ovu godinu koja je na izmaku Planiram da potrošim ne više od 32000 do 34000 dinara ( pretvarajte u evro...) Favorit mi je Dell ( pozdrav za njega ) Ispiron 3521-1017... E sada moj brat je pre godinu dana kupio MSI do 380 evra je platio, neznam oznaku. Ali pregrejava se iako redovno izduvava i čisti, tipke su očajne ( plastikica koja drži tipku), sam rad nije za pohvalu iako je sa dva jezgra i kao malo brzim procesorom i tako dalje. Ovo pričam kao LAIK jer se ne razumem previše. Zanima me konkretno da li neko ima dodira sa gore pomenutim dell-ovim modelom, i kakvi su recimo Acer, Asus, po pitanju pregrevanja, rada, kvaliteta izrade, kvarova...? HP jedino što bi mogao uzeti je HP 650 ili mislim da je tako neka oznaka.... sa 2 rama i hard 320 ( znam da je procesor izuzetno bitan ali se kao što sam napomenuo ne razumem).... Hvala
Dodato:
Izostavio sam veoma važan i zaspupljen proizvođač - Lenovo,... konkretno recimo LENOVO B590 ... i generalno dakle od svega toga šta bi bilo najpametnije uzeti... Ponoviću, bitan mi je kvalitet ( hardverski i izrada) naravno i preformanse ali su one na drugom mestu.... Samo da se ne kvari i da nisu neke loše serije...
Dodato:
Nađoh Vaxter što napisa - SVAKA ČAST... samo bi mi trebalo konkretnije da 2013 ako se išta promenilo u sadašnjim modelima

http://www.yu-midi.org/forum/showpos...#axzz2gjpOcREy
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (04.10.2013 u 10:09 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rolandx je offline   Reply With Quote