Videti jedan post
Star 13.12.2019, 02:50   #520
cleaner
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2016
Mjesto: Beograd
Godina: 57
Postovi: 232
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 90
Zahvalili mu 33 puta u 32 Postova
Instrumenti: klavijature, harmonika
cleaner ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch

Citat:
Originalno postovano od filozof3 Pokaži Post
Pozdrav kolege! Da li postoji tema o vozilu za prevoz opreme? Prevozu na svirke, sta je po vama optimalno rjesenje, kombi, svako pojedinacno i sl?
Dodato:
Pozdrav kolege! Da li postoji tema o vozilu za prevoz opreme? Prevozu na svirke, sta je po vama optimalno rjesenje, kombi, svako pojedinacno i sl?
Aj prvo odgovor na ovo, vozim Pasat B5 dizel karavan i mislim da je pravi auto za nas posao. Ogroman, najveci gepek od svih karavana tako da mi sva oprema razglas, klaviature, stalci....] stanu u gepek i ostaje mi mesta da vozim jos cetiri osobe Da ne pricam da posedujem u krovni gepek sa nosacima koji sam samo jednom koristio kada sam imao tezgu u Albaniji.
Od opreme Korg pa3x i Korg pa800 koji sam nekad svirao i sad mi je kao rezerva.
Miksere Powermate 600.1 i 1000.1 kad mi sta treba, dve kutije Ev sx200, dve kutije Peavey impulse 1015 kao i jednu plasticnu rasparenu 15-cu Eminence kappa koju koristim vecinom za kontrolu.
E da ne zaboravim i jos jednu staru miksetu Dynacord eminent 6 koju se kanim da prodam ali mi je zao, radi ko Singerica, jaka, stara, dobra, neunistiva.....
Kad si opremnjen pa jos i solidno sviras nikada nisi bez posla. Cak i da te kolege bas ne simpatisu opet ce te zvati jer im vrsis posao, sve imaju u jednom coveku.
Pasos i zeleni karton u dzep i za 15-20 min si na autoputu i spreman za svaku svirku, Istambul, Minhen.....
cleaner je offline   Reply With Quote