Videti jedan post
Star 01.06.2023, 17:11   #9
miki2008
Vredan član društva
 
miki2008's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Mjesto: Banja Luka
Godina: 39
Postovi: 191
Downloads: 262
Uploads: 16
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: Klavijature
miki2008 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
miki2008 pošalji poruku preko MSN messengera miki2008 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ista mi se stvar desila u sound book nekad mi i varijacije rade kao reset tempa ako izmedju promjene varijacije ne pritisnem prelaz. Ima bagova kao u prici. Al radi sint do jaja… Sve ce to oni rijesit samo da se jos pokupuje
Dodato:
Nego znate li vi sta se meni najvise svidja🤪 sto su konacno voleme pedal podesili da pojacava kako je Bog rekao od pocetka do kraja bez sjeckanja!!! Ko kaze da je to i prije bilo da valja taj laze jer taj nije imao Workstation da zna kako pedala treba da funkcionise. Bravo za Korg mlglisu to i na ranijim modelima rijesiti.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od miki2008 Pokaži Post
Ista mi se stvar desila u sound book nekad mi i varijacije rade kao reset tempa ako izmedju promjene varijacije ne pritisnem prelaz. Ima bagova kao u prici. Al radi sint do jaja… Sve ce to oni rijesit samo da se jos pokupuje
Dodato:
Nego znate li vi sta se meni najvise svidja🤪 sto su konacno voleme pedal podesili da pojacava kako je Bog rekao od pocetka do kraja bez sjeckanja!!! Ko kaze da je to i prije bilo da valja taj laze jer taj nije imao Workstation da zna kako pedala treba da funkcionise. Bravo za Korg mlglisu to i na ranijim modelima rijesiti.
I jos dase pohvalim ispao mi je neki dan sa jedno metar visine o pod i nista se nije desilo. Radi sve savrseno malko lijevu stranicu ogrebao ali da se sredit.

Promijenjeno od miki2008 (02.06.2023 u 01:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
miki2008 je offline   Reply With Quote