Videti jedan post
Star 29.01.2011, 02:40   #9
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

OK, kazi mi molim te samo Aleksandre, taj italijanski Srm ciji visokotonac poseduje?
Dodato:
Evo, prica se zavrsila, pazario sam konacno par srm450, trecu varijantu stare verzije,... kao nove su, i naravno joooj razlike u odnosu na pre,... bas mi pase nekako i sound je fantastican uz ovaj moj soundcraft efx8,.....
kutije su po meni lake, jer sam navikao do sada na 30 kg, lepih su dimenzija, prodorne kao sto rece kolega,snazne, ali po meni i vrlo toplo rade na vokalima kada odem malo vise u minus sa srednjima na eq,.... Uglavnom ZADOVOLJAN SAM, ulozeno dobijeno.
Dodato:
Evo mog i treceg posta zaredom, nazalost ali tako je,... Imam jedno pitanje, kao sto rekoh sada znaci radim na dve srm450 i primetio sam dva dugmeta pozadi na kutiji, jedan je low cut, to naravno znam sta je, a drugi ima neku drugu funkciju koju ne kapiram cemu sluzi,..... mozete li mi pojasniti sta to koriguje u soundu drugo dugme?

Promijenjeno od pedjajazz (04.02.2011 u 02:44 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
pedjajazz je offline   Reply With Quote