Videti jedan post
Star 01.12.2011, 05:42   #101
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nisi promasio poantu, ali s dvije stvari se ne bih bas slozio, a mozda im nije ni mjesto rasprave ovdje, ali ae. Prvo, sto se tice toga da je pjesma licka, mnogi iz Bosne i Hercegovine se ne bi slozili s time, ali nema veze. U pjesmi pjevaj mi sokole ta kvarta se pojavljuje eventualno na kraju, tj. na dijelu "salaj sokole", mnoge npr. zavarava na dijelu (oznacicu navodnicima) Pjevaj mi "pjevaj" pa tu pri dolasku na prvi stupanj odnosno toniku sviraju kvartu, ali interval koji ide na sve note u tom dijelu pod navodnicima idu u stvari na gornju tercu ili vam donju sekstu, svirajuci tu pjesmu po tezgama uvijek mi je taj dio nekako parao usi, dok nisam dosao na to. Ostalo si sve dobro rekao, samo samo to htio napomenut da ne bude zabune
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote