Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 21.06.2010, 12:30   #2
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 887
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam nesto maloi pratio,i ne cudi me nista vise!Neso moras da shvatis da su velike pare u pitanju(100.000e)i za te pare ne verujem da bi bilo ko od nas bio bolji od njih..mozda se neko nece sloziti,ali to je realna stvar,jer 3 meseca biti zarobljen sa takvim ljudima koji su razlicitih karakternih osobina,niko ne bi izdrao i ostao normalan.Ne podrzavam onakvo psovanje,vredjanje,pljuvanje,itd.Pitao sam se sta bi ja tamo radio i uradio da me neko onako vredja i pljuje?Kao sto rece sinoc Zorica Markovic"OBRISAO BI SA NEKIM PATOS,I CELU FARMU"
Neso ne slazem se sa tim sto si napisao da su oni nase "kolege"!!!
Mi smo "kolege" ovde na forumu i van njega,jer smo na zemlji i cvrsto stojimo,a oni su najobicniji"SNOBOVI"koji imaju para i para....,a treba im pored toga slava,medijska paznja,pa makar bilo i totalno ocrnjavanje od strane naroda,ali to njima ne smeta,jer su navikli...oni su dusu odavno izgubili!!!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije