Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

 
 
Alati tema Display Modes
Star 16.10.2013, 00:03   #20
Alekso
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 09.11.2012
Postovi: 63
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Alekso ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

adnane pitanje ti je pottpuno na mestu i veoma dobro pitanje ali odgovor je zalosan i zalosno je to sto dok oni sviraju i pevaju na dynacord-u a fonija prsti na sve strane a pri tom nista se ne razume ni sta se svira ni peva uzimaju kao sto si rekao milijone..ja licno slusam svakakvu muziku pa i tog amzu i zvonka i mnogo njih ali veruj mi da oni nece primetiti razliku i da sviraju i na najboljoj opremi jer jednostavno se ne razumeju u toj oblasti oko tona i stelovanje samog mixera znam o cemu pricam jer sam svirao sa mnogim romima dok sam svirao gitaru njima je bitno da je sto glasnije i sto mutnijeeeeeeee ehho da odeknuje jedno sto puta,to je realnost,,ali realnost je i to sto dok oni tako uzimaju milijone mnogi od nas koi tezimo ka tome da zvucimo sta bolje, sviramo i pevamo za 20eura,ali to nije slucaj samo sa dynacordom nego i sa mikrofonima,evo neka meni neko kaze ko od poznatih pevaca ima mikrofon poput neumann kms 105 sennheiser e965 ili shure ksm9 ,jedino Joksimovic peva na e965 a koliko pevaca ima na estradi 95% od njih nemaju ni svoj mikrofon ..velika je prica tu dynacord ce ostati uvek smrad za one sto se razumeju i cuju ali za one druge uvek ce biti no1
Alekso je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije