Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 20.03.2014, 13:37   #11
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ajde sad da i ja upitam za neobavezujuce savetodavno misljenje

Elem, u ogromnoj sam dilemi (jer sam odlucio preci na digitalni mikser) izmedju SL 16.0.2 i A&H qu16

Svestan sam da je A&H novija sprava (i skuplja) ali ni Presonus nije za "bacanje". Meni ce mikser sluziti iskljucivo za tezgarenje i to vecinom klavijatura i mikrofon (3 kanala ili 1 mono i 1 stereo) povremeno jos jedan dodatni za harmonikasa i ponekad pevacicu i sl... Znaci, za licne potrebe mi je dovoljno i 8 kanala.
A&H mi se dopada ali mi se ne trosi lova ukoliko nema bas cvrstih argumenata u korist QU16... Presonus nisam probao ali sam gledao prezentacije na YT a posedujem VSL1818 pa sam i sa kvalitetom zvuka upoznat. Sad me konkretno zanima kvalitet efekata a prvenstveno kompresora i limitera na presonusu pa onda i EQa. Zanima me koliko su efikasni 60mm faderi i da li deluju ravnomerno celom "putanjom" ili se desava nagli skok ili pad jacine pri vrhu??
Hvala!!
sale_band je offline  
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije