|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto... |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Kao kod kuće
|
![]()
@nesaband,zavisi gde i sa kime,nije isto pratiti nekog ko uzima na vece 800-1000e,ili nekog ko uzima 5000,pricam iz licnog iskustva,opet ponavljam svirka nije u prvom planu,pogotovo kao sto neko rece u prethodnom postu menadzerima,bitno da se posao odradi.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Satriani
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 682
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]()
zar slobodan vasic ne svira aranzer i pjeva?
__________________
I'm the one who knocks... |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Kao kod kuće
|
![]()
Sloba je prvi aranzer kupio od mene i korga TR,radio je sam i to odlicno,medjutim sad nema potrebu za tim,lakse je nositi samo mikrofon.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Početnik forumacije!
|
![]()
U pravu je kolega svrakav bitno je da se posao odradi a cena varira nije isto pratiti radu sad koja je u prvom planu i da kazemo zvezda i nekog drugog iz zvezda granda koji je daleko manje poznat tu se potpuno slazemo
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Banovan!
Registrovan/a dana: 15.02.2008
Mjesto: Srbija
Postovi: 437
Downloads: 249
Uploads: 28
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 13 puta u 11 Postova
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Kao kod kuće
|
![]()
Ma to je bilo davno,sada ga boli uvo,ima svoj band sa kojim radi.
Nego da se vratimo na temu,puno se pise o Misi Laguni,momak odlicno radi posao i peva nema sta,ali ne zaboravite da se uvek vrte istih 40-50 pesama i to je bomba,i svi pricaju o snimku sa Radom,imam i ja taj snimak pa kad uleti Vasic i Topalko kao gosti to je onda sve ali ne dobra svirka,ne zato sto on ne svira dobro vec upravo zato je pripremljen za Radu.Ko razume shvatice. |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Donator
|
![]()
Mogu samo da podrzim i potpisem post od kolege Svrakana.
Covek govori iz licnog iskustva. A sto se tice Mise lagune kao i vecine muzicara cim uleti u neki drugi fazon od ustaljenog postaje smesan, ili krace receno svira dobro uvezbane stvari. Ali jbg nemoze sve da se zna nesto ti ide od ruke a nesto ne. A i zajebano je kad pratis vise pevaca ne zbog pesama nego treba pamtiti tonalitete.
__________________
"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete" |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Ovaj baš voli da kuca
Registrovan/a dana: 18.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
![]() |
![]()
O ovom klavijaturisti što prati Tomovića sam ja pisao, jel' to Miša "Laguna"?
Što se tiče pamćenja intonacija mislim da muzičari sa iole iskustva mogu poslije druge-treće pjesme znati otprilike šta i kako... Recimo meni je Grego kad je počeo raditi sa Sašom Matićem bio opasan, odavno ga nisam slušao, vjerujem da je i sada dobar!? Ili Rule što je radio sa Džejom. Čak šta više bolje je i pjevao od njega... S' druge strane Stolica(Samardžićev klavijaturista) je po meni osrednji muzičar koji je imao sreću što je mostarac... Sad slušam i momka što na ovom snimku prati Radu Manojlović i odlično zvuči!
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš??? |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
Drugar foruma
|
![]()
E druze taj decko jeste Misa ali ne laguna to je Milos Vacic decko je iz Nisa znam ga posto sam i ja iz Nisa i to je to da ne raspravljate o kojem decku je rec. Jedino ako mu nisu dali neki nadimak "Laguna" mada ne vidim zasto bi a cini mi se da postoji i drugi Misa laguna.
Sto se tice cene slazem se da je razlicita posto sam i ja licno svirao sa grandovcima i znam ljude dosta koji su svirali i sviraju (Gacka, Stamen, Misa, ...) dakle iskreno koliko ja znam dosta varira od svirke do svirke i mnogo zavisi od menager-a sa kojim saradjujete tako da ako neko ima nameru ili ponudu da svira neka se prethodno debelo raspita sa kojim manager-oma saradju jer znam slucajeve i za 100 EUR-a i manje a i za 1000EUR-a pa i vise za jedno vece (moje iskustvo opet kazem) Znas sta, sto se tice toga kako decko svira mislim eto imate snimak pa ocenite, ja cu da ostanem bez komentara. A da mu je sredjena klavijatura, iskreno po mom ukusu NE, ali za ono sto on radi koliko znam jeste jer se decko dosta angazovao. E DA, sto je reko Milanche ipak je to GRAND i te fore posao za neke klince koji imaju zivce za ta putovanja i cimanja itd... Ko ima porodicu neka zaboravi na ovo sa Grand-om (moje misljenje opet) Pozdravce iz NIS ! Promijenjeno od Dacky1984 (12.03.2010 u 00:27 sati) |
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|