|
|
|
||||||
| Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
| Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e... |
![]() |
|
|
Alati tema | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Stvarno kod kuće
|
Samo sad cu biti ozbiljan
Sto se zvuka tice stvarno nemam komentara,odlican izlaz svega sto sam cuo!Bubanj je toliko dobar da to nije normalno i ne treba da se ubaci vise ni jedan drum semp u njega ali opet kazem da im zameram sto odmah nisu stavili u T3 ili su mozda pozurili sa izbacivanjem T3 pa su onda videli da nisu napravili nista pa daj da ga slozimo u T4 . . . Samo se pitam zasto jos ni jedan proizvodjac nije napravio aranzer sa 8 ili 6 Out-a?
__________________
Marco |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Satriani
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 682
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
cim dodje kod kolege Alena u radnju idem da ga probam
__________________
I'm the one who knocks... |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Odomaćeni član
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
![]() |
Ja prosto ne mogu da verujem da je samo tolika razlika u odnosu na trojku
..... zar treba izbaciti novi model samo da bi citao mp3 ?????Roland e- osamdeset je to resio apdejtom softvera. Sacekajmo dok pocnu sa prodajom pa cemo videti i dizajn i mogucnosti...ovi dosadsnji podaci me nisu nimalo odusevili. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Vredan član društva
Registrovan/a dana: 02.03.2007
Postovi: 113
Downloads: 873
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
![]() |
mislim da je osnovna razlika u dosta novih super articulation voice koje je prakticno nemoguce uraditi sa obicnim semplom
poslusajte primjer gothic violine i sl to je stvarno uradjeno do savrsenstva |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Odomaćeni član
|
Na kojoj stranici čuti navedenu violinu?
Može link, Hvala! Promijenjeno od Vule (18.09.2010 u 15:22 sati) Razlog: obrisan citat |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Gost
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
|
@ Alenmo
Da li misliš da je to dovoljno opravdanje da sprava košta toliko novaca? Mislim da Tyros-u nedostaju one potrebnije stvari za kafanskog svirača a da su ubacili gomilu nepotrebnih stvari,kao i nekad sa Roland aranžerima...ipak su te zvučne artikulacije i real bubnjevi manje bitna stavka za slušaoce u restoranima koliko zadovoljavaju neke naše muzikantske "prohteve" |
|
|
|
#7 |
|
Banovan!
|
Evo da se oglasim povodom ove hot new i zanimljive teme. Iskreno bas sam iscekivao dugo 4ku da vidim sta ce se to novo dogoditi sa Yamahinim aranzerima i sledeci su utisci. Ono sto je za mene najbitnije a to je ritam sekcija ( boje ne komentarisem, uvek su bile vrh i na predjasnjim modelima a tek na ovom), cuje se prilican pomak, na oficijalnom demou cuo sam jedan dobos koji ono otkida koliko je dobar, realan i upotrebljiv. Cini mi se da se na 4ci moze napraviti odlican kit za live, al dok ne probam bicu rezervisan. Vidim da se pominje neka funkcija drum editora i mixera, ukoliko su dodali opciju kao na korgovim aranzerima sa lejerima u drum seemplovanim setovima i povecali broj mesta kako za custom tako i za drum kitove uz ovakvu produkciju, to vec omogucava veliku kreativnost sto se tice ritam sekcije. Konacno Xlr ulaz za mic, mada trebalo je i fantomsko napajanje dodati ali sta mi tu mozemo. Ovaj novi vokoder ostaje nepoznanica to bi moralo da je dosta bolje nego ranije, Korg je tu dosta ispred. Sto se tice dizajna gotovo nikakvih pomaka u odnosu na 3ku. Da sumiram jedva cekam da stigne u Srbiju, jer sama produkcija i zvuk veoma obecava e sad ostaje da se proba i naravno cena kao najbitniji faktor u celoj prici ovih poredjenja.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Banovan!
Registrovan/a dana: 02.11.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 26
Downloads: 252
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg,Yamaha,Ketron
![]() |
Mislim da je to velika pljuska ljudima koji su kupili T3 i dali toliko novaca ,a da budemo iskteni malo novog softwera malo dizajn i opet cijena oho ,a vidjet cemo sto je u njemu takvoga dali vrijedi tu cijenu . U Frankfurtu je 04.10 velika prezentacija od Michela Voncken-a.
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Odomaćeni član
|
@Jura
Zašto bi meni sad to bila pljuska? Pred par godina razmišljao sam o T2, sljedila je priliku za t3, savršena prilika, prije toga dok sam uspoređivao našao sam se u T3, i to je to, neću T2.. Ako nekome nisu jasne razlike neka ne pišu napamet, postoji tema SUŠTINSKE RAZLIKE!
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos |
|
|
|
![]() |
| Favoriti |
| Alati tema | |
| Display Modes | |
|
|