|
|
|
||||||
| Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
| Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum... |
![]() |
|
|
Alati tema | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Odomaćeni član
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Postovi: 595
Downloads: 3622
Uploads: 9
Rekao HVALA: 153
Zahvalili mu 27 puta u 27 Postova
Instrumenti: Kurzweil K2661 Roland XP10 Yamaha V50
Interesi: Muzika
![]() |
@casi hvala na odgovoru!Resio sam problem!Imam jos jedno pitanje vezano za Fl,kako da ubacim neki sempl i da mogu na midi kontroleru da sviram kroz sve oktave,posto mi je recimo sempl strings-a samo na jednoj dirki,ostalu su elementi Hat,Snare!Hvala puno!
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Banovan!
Registrovan/a dana: 19.12.2011
Mjesto: Burlington, VT
Postovi: 11
Downloads: 11
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
![]() |
Ubacujes koristeci Directwave Plugin. Ja sam bas neki dan cacko i uspjeo sam ubaciti Guerini Harmoniku preko DirecWave sto sam uzeo iz Korgovog formata i pretvorio u Wav system da bi postavio u FL. Najbolje je dan imas barem dve octave semplova, tako da nije samo jedan wav fajl razvucen po 2-3 octave.
Znaco 10-14 wav fajlova sempla i poredas ih u Direcwave, nabacis malo Reverb, Delay i shamaraj. Imas na Youtubu dosta dobrih snimaka kako se radi. Sve je moguce
|
|
|
|
![]() |
| Favoriti |
| Alati tema | |
| Display Modes | |
|
|