Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.06.2011, 13:52   #1
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Nece moci...postoji limit u downoladu za one koji nisu donatori...dnevno tri fajla ukupne velicine 16mb
  Reply With Quote
Star 27.06.2011, 14:23   #2
tonijo
Odomaćeni član
 
tonijo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.04.2008
Mjesto: Slavonija-Hrvatska
Postovi: 567
Downloads: 1613
Uploads: 65
Rekao HVALA: 430
Zahvalili mu 28 puta u 24 Postova
Instrumenti: Genos2, Yamaha Tyros 5,Korg Krome,Honda TRX 400 4x4, RCF 735 MK IV, RCF 710 MK IV,RCF 905 ASII,KYMCO
Interesi: ATV DRIVE
tonijo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tonijo pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa dobro ajde molim Vas provjerite da li ja spadam u donatore obzirom na moj dosadašnji UPLOAD na ovu stranicu...hvala.
__________________
Yamaha Tyros 5 76, Korg Krome 61, Dallape ORGANTONE, RCF 735 MK IV, Midas MR12, Honda TRX 400 - 4x4.
tonijo je offline   Reply With Quote
Star 27.06.2011, 14:37   #3
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Provereno i niste u grupi donatora jer niste uplatili donaciju. Imate li jos neko pitanje?
  Reply With Quote
Star 27.06.2011, 14:39   #4
tonijo
Odomaćeni član
 
tonijo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.04.2008
Mjesto: Slavonija-Hrvatska
Postovi: 567
Downloads: 1613
Uploads: 65
Rekao HVALA: 430
Zahvalili mu 28 puta u 24 Postova
Instrumenti: Genos2, Yamaha Tyros 5,Korg Krome,Honda TRX 400 4x4, RCF 735 MK IV, RCF 710 MK IV,RCF 905 ASII,KYMCO
Interesi: ATV DRIVE
tonijo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tonijo pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da li postoji mogućnost uplate na neki račun u Hrvatskoj obzirom da ne koristim navedene kreditne kartice, to je jedini razlog zašto nisam uplatio donaciju. Hvala.
__________________
Yamaha Tyros 5 76, Korg Krome 61, Dallape ORGANTONE, RCF 735 MK IV, Midas MR12, Honda TRX 400 - 4x4.
tonijo je offline   Reply With Quote
Star 27.06.2011, 14:47   #5
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=13685
  Reply With Quote
Star 28.06.2011, 01:25   #6
smuchac
Kao kod kuće
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 39
Postovi: 800
Downloads: 321
Uploads: 5
Rekao HVALA: 102
Zahvalili mu 148 puta u 143 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imam dvije stvari. Jedna je primjedba a drugo je pitanje.

1. Registrirao sam se na forum jer mi je potrebna pomoć. Tako sam krenuo u temi o PSR 3000 i tamo mi je danas trebao jedan brz odgovor ali pošto sam ja napisao posljednji post 24.06., moj današnji post se je automatski "uvukao" pod taj post od 24.06. što nije loše pošto je uzastopan,ali s druge strane,tema nije otišla pod nove postove tj. nije "bumpana" i nitko nije ni primjetio pod novim postovima da sam nešto pitao pa je taj brz odgovor koji još čekam zapravo zbog pomalo glupavog podešenja foruma postao spor odgovor koji mi npr. sutra neće koristiti koliko danas. Nadam se da razumijete moj prijedlog da podesite taj plug-in da bar bumpa temu kad mi već ne dopušta skroz novi post nakon nekog mog starijeg posta. Znajte da mi nije namjera nabijati postove već naučiti nešto i smatram da je primjedba na mijestu,jer forumima se i ja bavim već dugo i moderator sam na jednom od najjačih tematskih foruma u Hrvatskoj. Hvala.

2. Koliko ljudi inače doniraju i koje privilegije imam ako npr uplatim 15€. Pitam čisto da znam što me čeka nakon donacije. Nemam pay-pal ali imam prijatelja koji će uplatiti a ja ću mu dati lovu lako.

Hvala.
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 28.06.2011, 04:13   #7
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vrlo je lijepo što ste moderator na jednom od najjačih tematskih foruma, što vjerojatno znači da imate iskustva s radom na forumu, tako da vjerojatno nećemo imati problema s vama. Ipak, pošto ste i vi moderator, vjerojatno znate da svaki ozbiljan forum ima svoj pravilnik i red kako se treba ponašati. Upravo zato, jer se i mi smatramo ozbiljnim forumom i mi imamo svoj pravilnik kojega možete pročitati na ovom linku

http://www.yu-midi.org/forum/faq.php

Ako obratite pažnju na devetu točku pravilnika, uočit ćete da pod njom piše:

"Ne budite nestrpljivi"

Što je vjerojatno i razlog zašto nema nekog posta prije tog vašeg kojeg ste poslije napisali, ako nije tako ispričavam se. Ne bih nazvao prikladnim epitet "glupav" i to pogotovo ne od vas koji ste moderator na jednom od najjačih tematskih foruma u Hrvatskoj. I sami znate koliko truda i volje treba da se forum podesi kako treba, te kolika se naknada za to dobiva i koliko to vremena oduzima.
Što se tiče donacija, vaša je slobodna volja koliko ćete novaca donirati. Koliko god da donirate, mi smo vam na tome zahvalni, tako da nije potrebno znati koliko drugi uplaćuju. Donirati možete koliko hoćete, odnosno koliko vam servis kojim ćete uplatiti minimalno dozvoljava. Nakon što dobijemo potvrdu da ste donirali novac, imate NEOGRANIČENU mogućnost preuzimanja podataka iz naše Download sekcije na 1 godinu.
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:10


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije