|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Mixeri Sve o miksetama |
|
Alati tema | Display Modes |
![]() |
#23 |
Odomaćeni član
|
![]()
Na powerstejsenu su bili programi od 9 do 12 upotrebljivi i normalno program N° 8(Hall).Problem je bio sto su to bili fabricki preseti i mogao si samo na P1 da promenis Delay Time i na P2 Reverb time,to je bilo sve.Isti FX procesor kao i kod FX8/FX16-1 serije.Kod FX16II mozes promeniti 3 algoritma ali isto fabricki preseti,koji su preuzeli iz MX400 serije,tu se vec nesto moze odraditi da zvuci kao sto bi trebalo.
Pozz P.S.Je si'l pogledao specifikacije Yorkville Powermax serije?Power mikser koji gruva sa 2150W i ima sve sto nema "velicanstveni" ![]()
__________________
"Why there is no such thing as RMS watts or watts RMS' and never has been" |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|