Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 29.12.2006, 22:53   #1
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Set se zvao 10SuperRitmovaZaKorga ili tako nesto. Zakacio sam ga prvi dana kada je SuperClan sekcija za Korg PA80 bila otvorena. Iako nisam morao, jucer sam ga izbrisao da se gospodin King ne bi ljutio. Tada sam i poruku izbrisao, valjda od straha .

U SETu se nalazilo nekoliko DEMO ritmova koje sam dobio od Kinga da isprobam. Znaci, nije nista zakaceno sto mi je prodao. I da mi je prodao, to je moja stvar sta cu ja sa tih ritmova dalje da radim. Inace sve sto kupim od originalne osobe ne dijelim dalje a kamoli da prodajem. Ja imam toliko toga puno od recimo ******a i drugih kompanija sto sam kupio, za Emulator X i Yamahu itd . NIKAD za nikad nisam nesto od toga zakacio negdje ili nekome dao ili boze me sacuvaj nekome preprodao. Ili recimo od Nedima da sam kupio neke stvari, nikad za nikad ja to ne bi preprodao ili dao. Nikada za nikada nisam nesto od svojih prijatelja, sviju VAS, dijelio dalje a prodaju necu vise ni da pominjem. Jednostavno postujem svaciji rad i ne prespavane noci. Takodjer postujem rad i od gospodina Kinga koji me napao. Ali postoji jedna velika razlika, ovo sto sam zakacio od Kinga je DEMO koji svako dobije, isproba, i moze da kupi ostalo ako mu se Demo svidi. Prema tome kakva je frka i sta sam tu pogresno uradio? I jos jednom napominjem da nisam NIGDJE napisao da su to moji ritmovi. Da se nekome dopalo, ta osoba bi zakacila poruku "ko je ovo napravio" i reklo bi se, kao sto se vec par puta pitalo na forumu za ime autora od SETova i ritmova.
Korgminator je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
strahnekulturalopovluk

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije