Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.01.2010, 18:27   #111
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Jel to znači ako se promene magnetni polovi da ćemo hodati naopačke,to jest naglavačke?



  Reply With Quote
Star 25.01.2010, 18:35   #112
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Smak sveta je vec bio,a mi smo za to vreme svirali tezgu!!!!

Evo........javili na 2 dnevnik!!!!
milanceshow je offline   Reply With Quote
Star 25.01.2010, 18:40   #113
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jest jest u pravu si i ja sam slusao taj dnevnik
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 25.01.2010, 19:52   #114
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od MICKY
Ako malo bolje procitamo vjerske knjige,mislim na vjerske knjige krscana pravoslavaca i muslimana,i ako ih dobro analiziramo naci cemo tamo u njima tacan datum smaka svijeta i tacno vrijeme kada ce se to dogoditi!


bas me zanima gdje si u Bibliji ili Kur'anu nasao tocan datum smaka svijeta u Bibliji ima Isusova prispodoba o gospodaru koji se vraca s puta i govori slugama da budu budni, jer ne zna se kad ce se vratiti, tj, ne zna se kad ce biti kraj svijeta, ali ljudi trebaju biti spremni za njega uvijek, tj, poruka bdijte jer ne zna se ni dana ni casa sto znaci ko je vjernik teski mu je grijeh vjerovati u te smakove svijeta
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2010, 06:31   #115
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sta misli te o ovom???

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje. 2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana. 2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata) 2016. - Europa je skoro bez ljudi 2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori 2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja 2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena 2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri. 2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste 2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani. 2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja. 2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja 2076. - Bezklasno društvo (komunizam) 2084. - Oporavak prirode 2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi 2097. - Brzo starenje pobijeđeno 2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje 2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti) 2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju 2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange) 2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca) 2164. - Životinje pretvaraju u poluljude 2167. - Nova religija 2170. - Velika suša 2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske) 2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana 2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom 2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana 2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije 2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim 2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest 2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa 2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile 2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi. 2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa) 2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima 2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja 2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati 2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu 2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira 2304. - Otkriće tajne Mjeseca 2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira 2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše 2371. - Velika glad 2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi 2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku. 3005. - Rat na Marsu. 3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela 3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave. ako prezivimo nuklearni rat, kemijski rat, cireve na zelucu, epidemiju raka koze, kinesko-muslimansku dominaciju svijetom, nadjemo dobrog donora organa, ne potopimo se ili ne smrznemo, dozivjet cemo besklasno drustvo.
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2010, 09:20   #116
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 509
Downloads: 686
Uploads: 13
Rekao HVALA: 124
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold, Hohner Bravo III
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zanimljivo
Neko ima dobru maštu, otkud ti te fantazije?
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2010, 12:53   #117
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

baba vanga je to steta pa prije svoje smrti nije predvidila hoce li izac pa 4x ili Fantom Z 6
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2010, 15:29   #118
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.696
Downloads: 1322
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Yamaha Montage M7, MODX8, P115, Mainstage, NI Komplete, Korg PA500, Casio itd...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Heh, uste kad sam procitao 3 svetski rat u 2010 setio sam se baba Vangji. Al od sve sto sam cuo najmanje nju verujem. Pretskazatelji ima na svaki korak.
Da ne bi postojala slucajnost do sada vidoviti Milan bi zavladao sa sveta
Ace je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2010, 23:38   #119
al bundy
Ovaj baš voli da kuca
 
al bundy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.11.2007
Mjesto: PRIJE U CENTRU...SADA U EPICENTRU
Postovi: 398
Downloads: 592
Uploads: 4
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 28 puta u 25 Postova
Instrumenti: Paraglider KOYOTE
Interesi: istjerujem zlo i utjerujem dobro
al bundy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
al bundy pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od zeljko Pokaži Post
Sta misli te o ovom???

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje. 2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana. 2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata) 2016. - bla bla bla.....

joj al me sad nasmija!!!!
imas fantaziju,ni moja joj nije ravna

@KRESO drago mi je da nisi u penziji
bas se mislim sta je stobom,jesi ziv, kako si itd???

ajde ljudi prodjite se tih prorocanstava, tih mara-gatara i ostalih zajebancija.
meni nije jasno kako moze neko vjerovat u to???

navodno su neki strucnjaci to protumacili???
a ko su ti naucnjaci?
to su mogli bit kreso....svirko....vaxter.....ronaldinjos....milan bg.... ja...neki klosar ispod mosta......kurva iz javne kuce..........
a novine to tiskaju na naslovnu stranu zato sto se dobro prodaje,nebitno ko sta kaze
pa ljudi, svi vi znate sta je "Bermuda-Trokut".
I sta je sve pisano u vezi toga!
ali zadnjih 30 godina....ama bas nista.
ima misterioznih stvari,ali sve nedokazano,i u zadnje vrijeme ko da nikad nije postojo.
ko klinac sam cito takve stvari i naka nasa balkanska baba-gatara je vec 1999 predskazala smak svijeta pa opet nista.
pa jebemu mater,kad cemo vise pocrkat svi skupa????
kad vec nemozemo zivit zajedno.....daj bar da pocrkamo zajedno!
al opet nista....


joj sto volim ballantines!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
NEIGRAJ SE SA ZENSKIM SRCEM,ONO JE JEDNO!!!......igraj se sa njenim sisama...njih su dvije...
al bundy je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2010, 02:34   #120
Dare 82
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.09.2008
Mjesto: Svajcarska
Postovi: 170
Downloads: 496
Uploads: 30
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
Instrumenti: Harmonika,klavijature
Interesi: Crtanje,filmovi
Dare 82 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nije to Zeljkova fantazija ovo sam i ja negde procitao ali se ne secam gde.Mada ima stvari koje lako mogu da se dese na primer komunizam ili da ce se ratovi u buducnosti voditi oko vode sto predvidjaju neki analiticari.Eto koka kola nenormalno kupuje izvore po svetu,onda ovo vezano za islam moze da bude tacno jer svake godine u Nemackoj 4000 ljudi predje na islam po zvanicnim podacima.I to bas Nemci konkretno ne auslenderi!Tako da i da se izdesava sve to opet ne znam da li bi bilo dovoljno za neki smak sveta.A i ti "proroci" koliko izlupetaju gluposti nesto moraju i da pogode na kraju krajeva.
Dare 82 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije