Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 28.08.2013, 20:33   #131
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Usa
Postovi: 1.149
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko ICQ messengera acakasper pošalji poruku preko AIM messengera acakasper pošalji poruku preko Yahoo! messengera acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma neka ih,postavio bi ja jos nesto da im zagolicam mastu,ali imam neku krklemu od racunala,pa me nesto zafrkava,cim pustim bilo koji program za muziku,bilo da je sound forge ili winamp sistem mi se resetuje,ali nemam nameru pred bilo kim da se dokazujem,slobodno moze i ban za mene ako smatra administracija da je potrebno.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline  
Star 28.08.2013, 20:53   #132
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma nek me banuju ako sam zasluzio nema ljutnje a i navikao sam na to
zeljko je offline  
Star 29.08.2013, 00:03   #133
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 790
Downloads: 319
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Još uvijek sam za cenat na Acinoj strani mada bi bio red da se ovo klupko odmota do kraja više. One dvije snimke imaju sličnosti ali da su identične,nisu ni blizu. E sad...
smuchac je offline  
Star 29.08.2013, 00:13   #134
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sve je ovde jasno kao dan, ko dobro cuje jasno mu je, ko ne cuje, ili ne zeli da cuje zarad nekog prijateljstva ili zbog toga da bi bio protiv mene jer sam istom tom kolegi sugerisao sta da ispravi u svirci a on se naljutio, jbg kompleksasa ima dosta, ne mora da cuje i neka se pravi blesav. Kolega kaze da nisu ista ova dva snimka...smesno opet se pravi lud kao i na masu pitanja koja nije odgovorio ostalim kolegama...poslusaj kolo do kraja pa ces videti da su ista a to sto si ti zamenio harmonike i malo zamastio sa onom gitarom i stringsom, nedovoljno za nas koji imamo sluha.
namrgodjen je offline  
Star 29.08.2013, 00:17   #135
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Koga nazivas kompleksasom?
zeljko je offline  
Star 29.08.2013, 00:18   #136
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Brate, ne znam sta slusas pa da "nisu ni blizu"... U pitanju je isti style sa razlicitim postavkama instrumenata a ovj drugi je snimljen u kontra varijaciji u odnosu na Acinu.
Poslusaj pazljivije npr. Trilere u odredjenim frazama a pogotovu onaj u Acinom drugom delu (kolu) gde je prvi ton "skracen" u sekvenceru i ne zvuci prirodno, identicna nota na oba snimka u isto vreme... @ 4:10 na prvom snimku, @ 0:15 na drugom....
Ajde mi sada reci da je to "prirodni" udarac.
sale_band je offline  
Star 29.08.2013, 00:35   #137
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zeljko, nasao si se prozvan? Tvoj problem. Sale u pravu si sto posto, glupo je vise diskutovati o ovome, neka njega neka uziva u pohvalama, mozemo i mi malo da se pravimo ludi, evo ja cu prvi. Super je ovo odsvirano, samo napred.
namrgodjen je offline  
Star 29.08.2013, 00:38   #138
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 790
Downloads: 319
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ritmovi su prilagođeni odvojeno i dok se Aca s nečim opipljivim ne javi,više ni sam ne znam šta da mislim. Uho imam i čujem što čujem,a jasno se čuje da je to isti ritam ali su drugačije raspoređeni elementi,nekih nema gdje ih vamo ima i sl. Snimak nije identično odsviran u realnom vremenu pa ona brzinska usporedba "glava-glavi" za ljenčine ne drži vodu dok se ne zakopaš u dijelove svirke. Što više slušam,sve mi više vaša priča štima. Osobno ne poznajem nikoga s foruma niti se ikome uvlačim jer nemam ni zašto tako da... Laku noć.
smuchac je offline  
Star 29.08.2013, 00:47   #139
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od namrgodjen Pokaži Post
Sve je ovde jasno kao dan, ko dobro cuje jasno mu je, ko ne cuje, ili ne zeli da cuje zarad nekog prijateljstva ili zbog toga da bi bio protiv mene jer sam istom tom kolegi sugerisao sta da ispravi u svirci a on se naljutio, jbg kompleksasa ima dosta, ne mora da cuje i neka se pravi blesav. Kolega kaze da nisu ista ova dva snimka...smesno opet se pravi lud kao i na masu pitanja koja nije odgovorio ostalim kolegama...poslusaj kolo do kraja pa ces videti da su ista a to sto si ti zamenio harmonike i malo zamastio sa onom gitarom i stringsom, nedovoljno za nas koji imamo sluha.
A de ti reci nama ko si ti da bilo koga nazivas kompleksasom?Odakle tebi to ispada iz glave da smo mi neki prijatelji i da branimo jedan derugog itd.Ja i ne znam covjeka.Drugo dosadan si vec zar ne primjecujes?Rekao si svoje i pusti sad covjeka i njegovu licnost na miru a moderatori ce raditi svoj posao ako sta trebaEto to Imam jos samo da ti kazem
zeljko je offline  
Star 29.08.2013, 00:57   #140
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zeljko, zasto sve sto napisem ti odmah mislis da je upuceno tebi? Ako se prepoznajes znaci da ima istine, ili gresim? Ima moderatora koji nece da se bakcu sa ovim a meni nista ne moze da promakne, jbg profesionalna deformacija, nisam ja tebi kriv sto ti nisi dobro tehnicki potkovan da cujes neke stvari koje ja cujem, ne krivim te jer nemas adekvatnu tehniku sviranja i samim tim nemoj da se mesas u nesto sto ne razumes. Jel sve sto vise komentarises u vezi ove teme samog sebe pokopavas i smeju ti se ljudi...ako imas nesto protiv mene napisi mi u privatnoj poruci nemoj brljati ovde i smarati kad mi ostali diskutujemo o ozbiljnoj temi koja se zova prevara. Prema tome, imas svoje demo snimke i pisi tamo sta god hoces i postavljaj ja ti tamo necu nista vise komentarisati jer se ljutis. Cao, laku noc i lepo sanjaj
namrgodjen je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije