Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.02.2012, 01:10   #2281
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ova se vuce u sebe tj.u pluca kao i prava,samo sto ne ujeda kao prava,ali ima ukusa duvana...pa skoro kao i one ligt cigarete ,a dimil dimi heheh..

A Dell hvala ti na prepravci posta druze...ti ces dobiti dvije pivkare ako se prodjem pusenja

hahah cuj to?Znaci sto je na njemackom otrov na engleskom je poklon Koji lud narod hehehe

Promijenjeno od zeljko (07.02.2012 u 01:11 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 16:02   #2282
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.819
Downloads: 1058
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 289 puta u 213 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Željko, kupi samo veću cigaru i u nju sipaj ulje sa nikotinom, pa polako smanjuj količinu nikotina.
Neće ti nedostajati prava cigara.
Drugar koji puši preko 25 godina po paklu-dve Winston-a 100s je već više od godine na električnoj.
Ako njemu ne fali pljuga neće nikome.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 16:58   #2283
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kakvu vecu cigaru i koje ulje?Ne poznajem to heheh...Druze ja pusim 4 kutije dnevno i isto sad ce oko 20 godinaAko me zaobidje rak pluca onda ce biti cudo nevidjeno i uci cu u knjigu ginesovih rekorda
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 17:03   #2284
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dobro je, sad znamo da Vax nije zatrpan na Kopu Inace Zeljko, imas jos istih rijeci sto razlicito znaci, tipa art, ti znas da je to nacin na Njemacki, ali na Engleski je umjetnost Hvala na pivi, prihvatam
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 17:09   #2285
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Dell kuzim heheh...Ma druze bice i gajba pive samo kad bih se nekad sreli negdje nije problem...Ja volim da popijem dobro i hladno pivce za zivinice tj zivce
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 17:32   #2286
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

zeljko, ja imam isto e-cigaretu, ali brate isto kao da ima na njoj 0,000007 nikotin 00000001 katran, nema nikako onog "smeka" i jacine.... uspio sam sa njom izgurati 10-ak dana, i zapalio pravu cigarararu, nesto se bio nasekiro.... U svakom slucaju dobra stvar!!! Nakapas na onu spuzvicu i samo duvaj Niz moravu vetar duva zelja E-cigaru duva ahahahaha sretno ti
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 18:07   #2287
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Heheeh Mirandese Eto hita,samo da Dell jos doda koju recenicu i bacamo se na snimanjeOva moja elektronaska cigareta ide na patrone koje se mijenjauju i ne sipam sam ulje...Bas sam jucer narucio jos dvije da imam da mijenjam dok se jedna puni na usb ovu cadim heheh....Stvarno slaba skroz i fali mi ono kad me lupi po plucima,ali jbg kad bih lupala kao prava ne bih se nikad ni odvikao pusac koji pusi 5 cigareta dnevno,a kamoli ja koji pusim jednu za drugom tako reci i cim otvorim oci grabim cigare i kafu...cudo da sam jos ziv

Da se usput i pozalim mad anije ovdje mjesto....Otac mi je umro u 48.godini zivota od raka,a sad od ne davno majka isto tako bolesna i ima na plucima tu opasnu bolest,a i vidjam se cesto sa nasim drugom Zdravkom kojeg sam upoznao ovdje na yu-midi koji zivi ne daleko od mene u minhenu...Bas je bio proslu subotu kod mene i malo sviruckali tj vise on na harmonici a ja pjevao...Steta da nismo imali neku kameru pa da snimio koju sevdalinkicu sto smo pjevali pa da postavim..nadam se da ce mo i to uspjet jednom da odradimo za uspomenu,jer i on je tesko bolestan,i bori se ko vuk da prezivi...kaze mi da mu najvise pomaze dok svira i da nije bilo te ljubavi prema harmonikama ne bih toliko izdrzao....Legenda je covjek i ja mu se divim kako jos ima snage da dodje kod mene i da mu jos nije bilo mrsko da ponese novu guerinku koju je kupio da mi pokaze,a uz to putuje cesto i vozi sam auto...Saznao sam od njega da je skoro bio i kod Krese u zagrebu i ispricao mi je da je Kreso ljudina kakvog na daleko nema i da ga je super docekao....Kad sve to vidim i kako se ljudi pate sa tom bolescu doslo mi je da bacam ta govna tj.cigarete da bar pokusam sada ako nije kasno da izbjegnem tako nesto..pozz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2012, 19:30   #2288
milepsr
Odomaćeni član
 
milepsr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 37
Postovi: 600
Downloads: 3442
Uploads: 19
Rekao HVALA: 41
Zahvalili mu 73 puta u 69 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
Interesi: Mene me zanima, gde ima da se kupi jevtina kavurma i cvarci...
milepsr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Baci i tu elektricnu. Samo je do tebe, da ti resis da kazes ne cigaretama a ne da se prenemazes tu. Isto kao kad raskidas sa devojkom koju volis, tesko je u pocetku ali sve prodje ako rascistis neke stvari u svojoj glavi.
__________________
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ćiru i njegove drnjkalice na kup sa Mićom Nikolićem i ostalim iživljavatorima nad muzičkim instrumentima bi poslao u Kinu kod Japanaca da snimaju muzičke teme i pratnju za super mario i battle tanks.
milepsr je offline   Reply With Quote
Star 15.02.2012, 20:32   #2289
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Posle 18 godina pusenja (poslednjih par godina 2 - 2,5 pakle LuckyStrike dnevno), resio sam i batalio. Vec 7 godina ne pusim. Od trenutka kad sam batalio do sada nisam ni jednu jedinu cigaru zapalio. Mislim da je to jedini nacin, nikakve usb cigare, nikakvo postepeno prestajanje i smanjivanje... samo resis, stisnes reproduktivne organe, pomiris se sa cinjenicom da ces da se ugojis 14kg i izbacis iz kuce sve cigare, upaljace i ostale stvari koje te podsecaju na cigare i kazes "prestao sam da pusim". Jos ako imas podrsku ljudi oko tebe i porodice, uspeh je garantovan.

Posle toga sledi odvikavanje od hrane, ali to je vec druga prica koju mora neko drugi da isprica, ja se nisam odvikao.

Promijenjeno od caka012 (15.02.2012 u 20:34 sati)
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 15.02.2012, 20:49   #2290
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma ne treba se ni odviknut od hrane, bolje umrijet od srcke, to te zvizne, ne mucis se, nego ne daj boze od raka pluca, gdje polako umires.
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
ajde, hvalimo


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije