Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 29.11.2007, 22:04   #21
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

A to je da i dalje dozvoljavamo da nam skachete po kichmi i ne ispunite jednu jedinu stvar koju trazimo od vas, a opet stalno trazite neshto?
Uz to, pomenuti cincilator jako retko dolazi, a kod god dodje pravi probleme!
Ako se dobro secam, mislim da je on prvi kome sam zapretio banom, josh davnih dana!

Kao shto sam vec rekao, a shto ni ti, ochigledno, nisi prochitao, kriterijumi za banovanje ce se smanjiti, chim pochnete da poshtujete pravilnik!
Dok ne vidimo neki napredak, nastavicmo ovako.
Ako napretka i dalje na bude bilo, zatvoricemo sajt!
O tome ozbiljno razmishljamo vec neko vreme!

U ovaj sat ulazemo vreme, novac i zivce, a kako nam se to vraca, prosudite sami...
Par prethodnih vashih postova sve govori...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 29.11.2007, 22:34   #22
vlaxxy
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 02.05.2007
Godina: 47
Postovi: 166
Downloads: 666
Uploads: 8
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
vlaxxy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vlaxxy pošalji poruku preko MSN messengera vlaxxy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

NE GASITE OVAJ SAJT K´O BOGA VAS MOLIM!!!!!!!!

Kud cu ja 2-3 sata dnevno i gde cu se dalje edukovati u muzici....???....
vlaxxy je offline  
Star 30.11.2007, 11:34   #23
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Marco7

Kolega vidi, nitko se ovdje ne bahati niti pravi pametan. Ja osobno imam pametnijeg posla nego ovdje svaki dan minimalno izgubiti 2-3 sata. Ne dolazim jedino subotom i nedeljom jer tada nit ne palim komp aosim toga i ja zavrjeđujem kakav takav odmor.
No priznaj i sam da nekog rada mora biti. Zašto nebi bilo kao u knjižari sve sortirano u najboljem redu, da svaka tema ima za svako postavljeno pitanje i kvalitetan odgovor ?
Zašto se nebi materijal razmjenio bez problema, ali da znaš da se neće dalje rasparčavati jer si ga dao da nekom pomogneš ? Koliko puta si nešto hitno trebao, postavio pitanje, a ovi "novi" dođu u tvoj topic, "zaprde" po svome, unište bit teme i već nakon 2-3 posta počnu žicat. A u biti sve mu je na tanjuru. U download centru ima materijala za ne jedan nego 3 života. Samo malo treba prošvrljat. Ali to nije dovoljno, nego daj im i SW, i KAT i OMB i Cakewalk i Cubase i qrac palac ...
I tada kad sve to dobije netragom nestane. U biti trag mu poslije nađeš kroz razne oglasnike gdje taj isti materijal skupo preprodaje.
Marco, zar smo mi ovdje magarci ? Jer se i ti svrstavaš u grupu dobronamjernih idiota koji se kod kuće muče, programiraju materijale i setove i potom i džaba daju nekome da se bogati na tiđoj muci Eto vidiš, ja se već dulje vrijeme tako osječam, i stoga nedam u download centar više ništa. Odavde znaju pravi članovi i prijatelji tko može dobit moje materijale džabe. Mogu ih dobit LJUDI, a ne govna.
Čovjeće, umij se hladnom vodom i pogledaj oko sebe i vidjet češ da nas pedesetak se ovdje druži svakodnevno, a ostatak provocira, podjebava i radi probleme. Tebi ako se tako sviđa, izvoli samo ja ću prvi napustit ovaj site i nastavit se družit private preko e-mailova s odavde dragim ljudima i kolegama s kojima je lijepo i kvalitetno komunicirati, kojima je stalo do ovog foruma, site-a i koji istinski vole muziku. AA za ostale me zaboli ...
Što misliš da se je meni lijepo bahatiti i prijetiti BAN-ovima ? I ti si trebao par puta bit kažnjen, pa opet sažalio sam se jer vidim da si ovdje svakodnevno, da pomažeš, komuniciraš i da ti je stalo do ovog site-a. Uostalom svi smo ljudi od krvi i mesa, i nitko nije nepogrješiv. Pravim kolegama, prijateljima čemo sigurni budite uvijek progledati kroz prste, a svima s duplim nickovima, žicarima, ljenčinama koji se ne potrude čak nit pročitati pravilnik, a kamo li ga shvatiti kao i bit postojanja ovog foruma ide BAN, pa koliko god se vi ostali bunili. I nemojte se više zauzimat za nekoga. To mi je najgore. Ako je netko "popio" BAN neka shvati zašto ga je zaradio. Tko će se ubuduće zauzimat za kažnjenike dobit će dupli BAN od njega, pa nek naući se pameti.
Milijun puta sam reko , bolje neka nas ostane 100 pravih i poštenih muzičara i članova, nego da nas ima ovdje 100.000 koji će samo žicat i radit pizdarije. E pa onda si nađite admine i moderatore koji će se s njima zajebavat i smirivat strasti kad popizdite ko pobješnjeli kerovi. A u zadnje vrijeme vam pizdarije i svađe idu sve u 16.

Strašno !!!

Promijenjeno od kreso (30.11.2007 u 11:42 sati)
kreso je offline  
Star 13.12.2007, 18:54   #24
cincilator
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 05.10.2006
Mjesto: USA
Postovi: 84
Downloads: 699
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Roland G1000, Korg Le, XP30
Interesi: Elektronika
cincilator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Kreso Kerber

jarane moj lijepi, bice da imas viska energije. mene tesko moze neko naljutit, za to je potrebno vrijeme i 'bezbroj' ponavljanja nekakvog idiotluka sa ociglednom losom ili zlom namjerom...
kod mene lose namjere nije bilo, mozda neupucenosti... malo postovanja sagovornika ne bi ti naskodilo, bez obzira sto moderiras ove stranice, koje bi vec samim tim postale ljepse i smislenije. osim ako ne procjenjujes da odvec ima mazohista...
cemu tvoja ljutnja zbog jedne kratke replike pa ma kakva ona bila? ako ti je motiv da pokazes ko je 'gazda' na ovim stranicama, vjerujem da to moze i suptilnije...
to 'pokazivanje' samo po sebi nije 'izgledno', vec je bahato i za posledicu ima umanjivanje onih koji bi se osim 'kibicovanja' mozda i ukljucili u razgovor. ovako, nejavljajuci se potencijalni diskutanti izbjegavaju neugodne situacije, a ovdje se ipak ne dijele 'dukati'.
ne smatram da sam nesto 'zicao', niti dolazio na ove stranice da bih rekao "DAJ"!
nisam ni ispravljao krive drine, mada sam ih primjecivao, upravo zbog toga da ne uvrijedim nekoga ko je uvjeren da - ZNA bolje i vise. ako je tako - aferim, nisam sujetan po tom pitanju.
i jos ovo da 'recem'...
ovako prijatelju:
nisam 'zicaros' niti 'sicardzija' u zivotu bio, pa tako ni u ovom 'sajber svijetu'!
nisam 'uduvan', bezobrazan, neposten, lazljiv, svadljiv, mada sam zbog 'ciganskog zanata' cesto bio u takvom okruzenju, niti me je "vrijeme pregazilo" kao sto procitah na jednom drugom topiku ... .
bavim se muzikom (sve sam ti rek'o , a internet sve manje koristim jer sam bacio puno vremena na glupe stvari, zbog nepucenosti i naive, pa nisam u mogucnosti da ove stranice cesto posjecujem i time 'pomazem', a nisam ni duzan nikome nista
sve sto napisem je samo stvar dobre volje, iako je ponekad i nazalost, forma vaznija od sadrzaja.
Budi mi pozdravljen kao i ovo veselo drustvo und frohe weinachten
cincilator je offline  
Star 13.12.2007, 20:41   #25
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sto ljudi Sto cudi.bilo i biti ce.........
josipv je offline  
Star 13.12.2007, 21:17   #26
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Postovane kolege!
Mislim da do sada niko nije dobio ban stim sto je postavio temu na neko pogresno mjesto ili cak otvorio novu temu koja se ponavlja vise puta.
Mnogi su ovde vec duze vremena Clanovi na sajtu i vrlo dobro poznaju sta se sve desavalo od ranije.Opominjali smo Clanove 10 puta na dan brisali postove za njima gdje su psovali i vrijedjali jedni druge,smirivali svadje i nismo na kraj mogli da stanemo,cak sam jednom i sajt zatvorio zato sto su jednostavno pocele nepodnosljive stvari da se dogadjaju.
Mislim da bi trebali svi da postujemo ne samo PRAVILNIK sajta nego i jedni druge sto je za mene vaznije nego i sam sajt i njegov pravilnik.

Pravi prijatelji sajta siguran sam da znaju kako treba postupaju sa clanovima!
I sam nekada znam da pogrijesim ili prebrzo odreagujem sto svakako dolazi u prilog onima sto jedva cekaju da zapale vatru.
Zato zamolio bih sve ucesnike u ovoj temi da se ovo privede kraju i da pozelimo dobrodoslicu Novom Clanu.

pozz...
Miodrag
__________________
---------------------------------
PRIDRZAVAJTE SE PRAVILA NA FORUMU
www.yu-midi.com
yu-midi je offline  
Star 14.12.2007, 13:36   #27
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ cincilator

Vidi kolega, ovdje kad nastanu svađe, pizdarije i kad počne letjet perje nema nikog osim nas admina da smiruje strasti i uvodi reda. Svi se razbježite ko rakova djeca ili prijavljeni čekate i kao u kazalištu čekate šta će dalje da se desi, jer vas očigledno to zabavlja.
I sad kad dođe član poput tebe, koji povremeno dolazi i počne držati "štangu" kontra strani umjesto adminima site-a normalno je da si automatski nepoželjan i da stječeš antipatije od autoriteta.
Ja se ovdje nemam što kome ispričavati, jer se trudim u svakom postu što opširnije objasniti i pojasniti problem i situaciju. Po mogučnosti riješiti ili savjetovati. I da se majmun prijavi na ovaj site, ako se je prijavio kao muzičar ja ću ga uvijek oslovljavati s kolega ili prijatelju, jer se je prijavio kao muzičar. No kad neko pretjera, nemam suviše strpljenja za pametnjakoviće. Reda mora biti. I ti i svi ostali su na ovom site-u gosti. Ako ti se sviđa, misliš surađivati DOBRODOŠAO. Ako ne misliš tako i misliš pilati po svome mimo kućnog reda, preostaje ti samo da se gubiš odavde. Ne samo ti, nego svi neistomišljenici. Kritiku, dobronamjeran savjet prihvačamo, ali upute kako voditi nakon toliko godina svakodnevnog bakčenja sa svakakvim tipovima ovdje ne prihvačamo od nikoga. Budi ovdje svaki dan, preživi kao moderator jedno 10-tak ratova tjedno između usijanih glava, vjeruj mi , i sam češ čupati od bjesa kosu s glave, kad vidiš da se trudiš da napraviš kvalitetan materijal od od ovog site-a a dođe par huligana i fakina i preko noći sve razhebu. I s takvima ratujem.

I na kraju. Ova tema ide u LOCK. Ako ti se ne sviđa odgovor piši mi na private post, i tamo to možemo riješiti muški. Naše prepucavanje i razilaženje u stavovima ne mora ovdje svak da čita, pogotovo ako se to ne tiće muzike.
kreso je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
clan, novi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije