Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 31.03.2008, 17:56   #1
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Treba mi savet ! ! !

Ljudi radi se o sledećem ;

Imam ponudu da sada u subotu pratim Nihada Alibegovića, a radim svaki petak, subotu i nedelje u jednom lokalu, pa se gazda toga lokala ljuti na to što ja hoću da idem .... bolje reći ne dozvoljava mi skoro da idem !

E zanima me da li je neko od vas pratio njega, kakav je on inače kao čovek, da li ga neko poznaje i da li mi se isplati da idem da ga odpratim to jedno veče, da li je možda čovek takav da bi pomogao recimo u nečem da preporuči nekom svom kolegi ako mu treba muzičar i tako u tom smislu ..... ne znam ni ja šta već još ???

Šta bi ste vi uradili ????

ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 18:14   #2
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ......

Ima li iko išta da kaže na ovo ?Eto zanima me samo šta bi ste vi uradili ?

Želim da čujem vaša mišljenja ! ! !
ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 18:18   #3
elvis
Vredan član društva
 
elvis's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.03.2005
Mjesto: switzerland
Godina: 44
Postovi: 130
Downloads: 861
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: pa800-cz1000,cz230s,cz5000,cz3000,cz101,-roland alfajuno2,korg prophecy,yamaha dx9..roland xp50...
Interesi: glavni hobi,heineken i rubin vinjak,,pa onda:karlovacko,lasko,tuzlansko i jelenko obavezno..
elvis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
elvis pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ja ga poznam..,,svirali smo na jednoj festi gdje je bila noc sevdalinki,narodnih,i izvornih pjesama,ja sam to vecer samo izvorne pratio,,i upozno ga ,,i mogu ti reci da covjek opasno dobro pjeva uzivo...i da je ljudina velika...a taj gazda sere jedna noc,sta ima veze,,nisi trebo govoriti kuda ides to vecer,,
elvis je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 18:22   #4
milan_lekic
Ovaj baš voli da kuca
 
milan_lekic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.05.2007
Godina: 34
Postovi: 425
Downloads: 2007
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 20 puta u 20 Postova
Instrumenti: KORG Pa800&TRITON Classic
milan_lekic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
milan_lekic pošalji poruku preko MSN messengera milan_lekic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja bih ti preporucio ovako ti idi i prati Nihada a za kafanu pozovi svog prijatelja muzičara ali takvog sto mozes garantovati gazdi da ce uraditi poso isto kao ti, da ti napravi uslugu i da te zameni za tu jednu noc znas kako je "svaki cigo hvali svog konja" i tako ako odradis sa Nihadom I ako bude zadovoljan pozvat ce te jos koji put a i preporucit ce te svojim kolegama TU SANSU NESMES PROPUSTITI to je moje misljenje
pozz Mile
__________________
KORG Pa3X76, Pa800 & TRITON Extreme
milan_lekic je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 18:48   #5
Sejox
Glas Razuma
 
Sejox's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2007
Mjesto: Sarajevo,BiH
Postovi: 1.088
Downloads: 329
Uploads: 15
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 166 puta u 143 Postova
Sejox ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kao prvo Nihad Alibegovic je veoma dobar pjevac-bilo uzivo, bilo studijski.
On je takodje i pjevac sa relativno velikim iskustvom.
Ima mnogo posla i dosta radi.
Prosao je sve kafanske skole.
Mislim da je zajedno sa Enesom Begovicem bio(a ne znam da li je jos) u Grand produkciji od pjevaca iz BiH.

Ne poznajem ga licno,ali ni iz jednog jedinog izvora(kafanskog ili neke zute stampe) nisam cuo ali ni procitao nikakvu aferu vezanu za njegovo ime.
Takodjer,pouzdano znam,da je veliki saljivdzija i zna napraviti atmosferu.

Cudi me da nema nekog da ga stalno prati ili je mozda to trenutno.
Mislim da je ponuda da se prati jedan pjevac koji je solidno poznat u regionu primamljiva.

Razmisli-prespavaj noc pa odluci.

Pozdrav
__________________
UVIJEK VJERUJ DA IMA DOBRE RAJE


Click for Sarajevo, Bosna i Hercegovina Forecast
Sejox je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 20:42   #6
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pozdrav kolega! Pratio sam Nihada vise puta i odlican je pjevac uzivo. Bice opasno ljut ako ne znas ni jednu njegovu pjesmu , barem hitove poskidaj i bice dovoljno ali i ako ne znas snaci ces se ako si te pjesme barem par puta preslusao jer snaci ces se uz njega sigurno. Sto se tice ostalih pjesama ..odlicno imitira Safeta Isovica a ovo ostalo pjeva standardno kao i svi . Neces imati problema i slobodno se opusti ... Kao sto Sejo kaze, saljivdzija je i zna napraviti atmosferu .
DinO74 je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 23:32   #7
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard .....

Ljudi nemam pojma šta da radim !Ovaj zapeo kao sivonja da ne mogu da idem, a meni se baš ide jer sam gledao čoveka pre par večeri na TV kada je gostovao u emisiji ZABRANJENI FORUM na PINK BiH i dopao mi se ono na prvi pogled !

ELVISE, buraz sad vidim da sam se sjebao pravo (Oprostite na izražavanju ), kada sam rekao gde imam nameru da idem to veče, ali šta ću kad sam takav uvek, nekako ne umem da slažem jbg .....

Dino spomenu repertoar - to je najmanji problem !

Sejo ima on klavijaturistu, ali ovom prilikom ne znam šta je u pitanju, možda taj njegov ne može ili šta nemam pojma tako da sam pozvan ....

Eh sutra moram da odlučim, a šanse da odem su mi 0.005 % .....

Mislim mogu ja otići ne može mi niko zabraniti, ali ne znam da li je vredno zbog jedne noći izgubiti godinu dana posla ????

Hvala svima na savetima .....

Zdravo bili !
ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 23:40   #8
Millan
BANANOVAN na sopstveni zahtev!!!
 
Millan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.12.2004
Mjesto: Sabac
Postovi: 621
Downloads: 688
Uploads: 14
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 42 puta u 39 Postova
Millan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od ognjen-ogy Pokaži Post
Mislim mogu ja otići ne može mi niko zabraniti, ali ne znam da li je vredno zbog jedne noći izgubiti godinu dana posla ????
Pa, sta ti mislis, sta ti je vrednije!?. Razmisli doooobro i odluci sam, tako ti je najbolje...

Promijenjeno od Millan (31.03.2008 u 23:44 sati) Razlog: ebe me quote...:D
Millan je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2008, 23:53   #9
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo kolega jednostavan savjet pa ga ti protumači onako kako ti odgovara...Prije 2 godine sam sviro u Legende Pub-u u Ljubljani skoro 5 mjeseci...Tezga redovna Petke i Subote,i ambient pravi,puno dobrih ženski,bakšiša,ma "dream" kafana...I jedan vikend zovne me gazda diskoteke "Katastrofa" (tako se zove diskoteka a ne gazda),i kaže bil pratio Jasmina Muharemovića...I ja pristanem,davali su mi 5-puta veću dnevnicu nego u ovoj kafani i da radim samo Subotu (u Petak bilo veče amatera pjevača)...I ja odem odradim to sa Jasminom (uz harmonikaša) i bilo je solidno...Od toga vikenda sam izgubio onu svoju tezgu i pravo da ti kažem,nisam imo redovne tezge od tada najmanje 2 mjeseca dok nisam otišo za Italiju...Dakle ta 2 prokleta mjeseca molio Boga da ispane kakva svirka samo da ne sjedim kući (naviko sam da sviram svaki vikend)...I zato ako znaš da cjeniš stalnu svirku i ako želiš da zadržiš tezgu,batali tu svirku i drži se kafane...Kad izgubiš redovnu tezgu jedva ćeš je naći...Vidi moj primjer,i od tad gledam da izbjegavam gaže za jedan vikend...Ipak redovno je redovno...A ti sad kao što sam ti reko protumači i uzmi savjet kako hoćeš,meni nijedan pjevač nije vrjedan da gubim redovnu svirku...On će sad s tobom,idući s drugim i svaki vikend uzima goleme pare a ti ćeš ostati bez kafane i patićeš se ko i ja što sam se...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 01.04.2008, 01:58   #10
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

bolje vrabac u ruci nego golub na grani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
savet, treba


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije