Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.09.2009, 18:33   #1
EngyKorg
Banovan!
 
EngyKorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.01.2009
Mjesto: BIH
Postovi: 54
Downloads: 322
Uploads: 0
Rekao HVALA: 54
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg Pa 800
EngyKorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ram Bank KOPG PA 800

Kolege kada odem na opciju Sound zatim stisnem Record u doljnjem prozorcicu na Sampling info , kada mi se otvori taj prozorcic tamo gdje pise Availble Memory pa ispod Ram Bank nemam nikakvog broj ili oznake {ustvari nepise nista } . Sad me interesuje dali je sve uredu ili nesto nestima
EngyKorg je offline   Reply With Quote
Star 06.09.2009, 18:57   #2
Korg-Pa800
Vredan član društva
 
Korg-Pa800's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Tuzla - BiH
Postovi: 129
Downloads: 127
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 19 Postova
Instrumenti: Korg Pa800,Pigini De Luxe,Klavir
Korg-Pa800 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolega prema tvojoj prici mogu ustanoviti da ti je CRKO ram MODUL.
Izgleda da ces je morati nositi na servis.
A i malo sam caprkao po korgovoj stranici pa sam naisao na isti problem i korg-ovci su dali rjesenje.
Evo:
http://www.korgpa.com/pa_root/en/pro...sappearing_Ram

Samo ako znas dobro engleski zna ces o cemu je rijec.
Nadam se da sam ti pomogao,pa cak i ako je nesretan slucaj.
Lijep pozdrav....
__________________
Korg-Pa800 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Korg-Pa800 za ovaj koristan post:
Star 06.09.2009, 19:09   #3
EngyKorg
Banovan!
 
EngyKorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.01.2009
Mjesto: BIH
Postovi: 54
Downloads: 322
Uploads: 0
Rekao HVALA: 54
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg Pa 800
EngyKorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

kolega u mene je sve ispisano oosim gdje sam naveo nije kao na onoj slici , a i klavijatura mi radi vec dugo ovako nemam problema , ovo sam uocio kada sam ubacio op 2.0

evo preveo sam tekst sa nekim programom sa korgovog sajta :

Ako simptomi postoje Sample RAM prikazan, čak i bez opterećenja bilo koji uzorak, oštećen OVAN modul. Ovo bi trebao biti rijetki, ali se može dogoditi, zbog prirode RAM proizvodnih procesa. Dok provjera za raspoložive memorije biti sigurni da je PCM autoload lice (u Mediji> Preferences) nije aktiviran. Ako je to slučaj, molimo kontaktirajte Korg najbliži Ovlašteni servisni centar, i zamolite ih za check-up, i eventualne zamjene modula Sample RAM-a (dio kod: GRA0002101). Ugoditi dobiti u kontaktu s njima unaprijed, kako bi bio siguran da su rezervni dio lako dostupne, a može učiniti uslugu rad u najkraćem vremenu. Dok čekate zamjenski dio, možete sigurno nastaviti raditi s Pa800, osim bilo Uzorkovanje write operation. Problem RAM modul uzorka ne utječe na bilo kojem drugom području Pa800. Neki korisnik koji prijavi taj s prethodnim verzijama na 1,5, oni bi mogli napisati uzoraka bez problema na sve, a problem se pojavile tek nakon nadogradnje na novu verziju. To je zbog novih funkcija, upoznali sa OS inačici 1.5, da testovi integriteta RAM memorije. U slučaju da se nađe neki kvar, on sprečava sve Uzorkovanje pisati operacije, što je rezultiralo ne dostupan Sample RAM-a. Starije verzije OS-dozvoljen za uzorkovanje pisati operacije, čak iu slučaju misfunction RAM-a, ali to bi na kraju mogao rezultirati kvar
Dodato:
nije bas neki prevod i sam ga nerazumijem , nebi bilo lose ako ko zna od cjenenih kolega malo bolje engleski da nam to malo bolje prevede

Promijenjeno od EngyKorg (08.09.2009 u 15:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
EngyKorg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije