Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 03.03.2005, 21:05   #1
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard MP3 TO MIDI

SKINUO SAM NEKE PROGRAME SA INTERNETA KAKO DA OD MP3 NAPRAVIM MIDI JA DOSTA TOGA URADIM I PREBACIM GA U FAJL ALI RUZNO ZVUCI INSTRUMENT BILO KOJI ODABEREM ZNA LI KO KAKO DA DOBIJEM ORGINAL ZVUK? UNAPRIJED HVALA!!! POZDRAV!!!
 
Star 03.03.2005, 22:25   #2
laky
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.11.2004
Postovi: 209
Downloads: 543
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
laky befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Na zalost sve su to jos uvek jadni pokusaji.Zaboravi na to.
Tehnologija jos nije dovoljno napredovala za tako nesto.
Pozdrav i registruj se ili se potpisi :wink:
I pokusaj, ubuduce, da ne koristis samo velika slova. Na internetu se to smatra kao deranje(galama) a to ti sigurno nije namera.
laky je offline  
Star 04.03.2005, 00:13   #3
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

To ti je od prilike kao da od kobasice pokushavash da napravish ponovo svinju!

Shalu na stranu.
Svi ti programi za prebacivanje sound --> midi su samo loshi pokushaju.

Bilo je par stvari koje su vredne nekog pomena kao u Cakewalk music composeru, ali je i to i tek kako losha.
One ti samo mogu MALO pomoci u radu, ali vecinu posla morash da obavish sam.

Zato slushalice na glavu, papir u ruke i pishi note!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 16.04.2005, 22:00   #4
ketronsd1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2005
Postovi: 46
Downloads: 10
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
ketronsd1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja to radim vrlo uspjesno.Da bi i ti mogao raditi to potreban ti je jedan solidan konvertor( widi 3,2 ) pomocu kojeg dobijes sve potrebne note i dobar aranzer koji ima mogucnost da mijenja boje i tip ritam sekcije u jednom midi fajlu.
ketronsd1 je offline  
Star 16.04.2005, 23:52   #5
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

to sto se moze uraditi sa programom widi opet zvuci mnogo lose i mislim da nije mnogo upotrebljivo da bi mogo od toga da se napravi jedan dobar midi fajl jer sam i sam pokusavo i na kraju odusto ipak je za ucenje jedne pesme bolji neki mp3 player i uho a nakon toga trening prstiju
fico je offline  
Star 17.04.2005, 11:20   #6
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Tako je fico.Svi ste se prepustili tim fajlovima.Ti programi su vrlo losi,i nikad to ne moze da zvuci kako treba (moze da lici).Ako vec ne znate da svirate,sacekajte da ljudi koji zna uradi fajl pa dajte njemu pare (ili sacekajte da neko drugi da pa da uploaduje ovde).Ili pozovite nekog ko zna da svira da radi sa vama. .Ali najbolje vam je da naucite da svirate.
marco je offline  
Star 17.04.2005, 15:13   #7
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

sto se tog tice marco sasvim si u pravu kad sam hteo da ucim svirati cale mi nije hteo kupiti klavijaturu tako da sam moro cekati neka bolja vremena sad imam pa80 ali nemam vremena za ucenje jer se vec porasla deca pa se treba brinuti o familiji a midi fajlove i kupujem i tragam za njima preko kolegi i neta tako da za svoju dusu naucim kod kuce bar osnovnu melodiju da mogu da je pratim i zapjevam pored a i u sloveniji gde zivim ima toliko sviraca da nema dosta kafana gde bi mogli svirati a mnogima oduzimaju poso oni koji rade sa midi fajlovima ali sta ces tezak je postao danasnji zivot pa valja preziviti bilo kako pozdrav fico
fico je offline  
Star 17.04.2005, 18:31   #8
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zato sam i rekao.Retki su danas ono koji sviraju,i da imaju posla.Razumem ja da neko zna da svira ali koristi midije zato sto lepse zvuci i tako "zna" mnogo vise pesama.Ali nervira me kad neko ko nikada nije svirao nista,ko se nikad nije bavio muzikom(autolimar,elktronicar,doktor - veruj mi da ima i ovih zanimanja medju "muzicarima") ,pa cak i neko ko je svirao neki drugi instrument kupi klavijaturu,midije (ili karaoke,pa da ne mora ni txt da zna),radi moj posao,a ja sedim kod kuce.ALi da vidis kako su se sad svi uplasili kad su u Srbiji uveli licence za muzicare.Pa kad im traze da sviraju bas-kontru na polaganju.Odjednom su svi pevaci.
marco je offline  
Star 17.04.2005, 21:02   #9
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

to si sasvim u pravu evo ja u sloveniji znam dosta njih koji se bave muzikom ali svi oni zbog ekonomske situacije rade jos negde u preduzecu ili traze neke sitnije gradjevinske poslove a bogami cim danas radis sa mistrijom ili krampom nema logike da si dobar svirac i da mozes navece ici svirati uzivo u kafanu e tad su na redu midi fajlovi svaka cast i pojedincima koji nije zavrsijo nikakve skole ali se bavi dugi niz godina samo muzikom i od toga skromno zivi ali nece da cuje za midi fajl jer kaze na midi moze da svira i moja baba pozdrav fico
fico je offline  
Star 17.04.2005, 22:54   #10
ketronsd1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2005
Postovi: 46
Downloads: 10
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
ketronsd1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Decki!
Ja mislim da ste vi ipak promasili temu.Niko ovdje ne zeli kritike nego pomoc.Ja sam samo odgovorio na temu i dao momku savjet sta da uradi.Ine znaci da dobar klavijaturista ne koristi midi f. Vi i sami znate kakva je ekonomska situacija na tlu bivse Yugoslavije i da dosta "MUZICARA" koji koristi "MIDI" zivi od toga. Zbog toga ja nikome ne zamjerim sto to radi
Anemojte ni vi meni,Sve je ovo sa prijateljske strane.
POZDRAV SVIMA!!!
ketronsd1 je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
midi, mp3


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije