Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 29.10.2008, 11:59   #11
roccodx
Početnik forumacije!
 
roccodx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.10.2008
Postovi: 17
Downloads: 1140
Uploads: 12
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
roccodx befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

evo da vam dam par korisnih informacija za sve: taj problem koji je kod tebe nije virus mada svi tako kazu, toje neka greska u setu bilo da je u setu ritmova,u globalu ili na nekoj od boja,meni je bila isto greska na sva tri djela, pa sam morao da nadjem gdje je i da izbrisem te podatke sa klavijature gdje je bila greska, sada radi ko sat,da bi provjerio pri kupovini bilo koje serije korga pa-50,60,80 dali je on ispravan jeste kad se upali klavijatura moraz dobiti odmah ton na tipkama spreman za svirku i da taj ton mozes odmah da smanjis na potenciometru za boju,to je dakle ispravno, a ako nemas ton pri upaljenju klavijature onda imas te greske eto to je dakle to.ja imam set dobar koji nema te greske a ritmovi su radjeni studijski
roccodx je offline   Reply With Quote
Star 29.10.2008, 21:50   #12
Dennis
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 11.11.2007
Mjesto: Svedska
Postovi: 66
Downloads: 507
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG TR I KORG PA500
Interesi: svirati
Dennis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od dalabu Pokaži Post
Evo ja cu ti rjesiti problem bez tih novih ucitavanja na vrlo jednostavan (tajnovit) nacin jer ja sam carobnjak heheeheh. Ovako ces uraditi znaci:upali sint i pusti neki ritam neka bije,pored assign slider gori crvena lampica na style play,sto je i logicno heheh. Ti stisni sada song plej i ritam ce stati opet stisni style pley i assign slider ce ti raditi heheeheh neznam ti objasniti zasto je to tako ali je provjeren recept. Sada samo write taj fazon u svoj set da memorise na globalu i na tom setu ce uvjek raditi treci slider. Inace je ovo provjereno i sigurno tako da i ostali koji nisu znali kupili su besplatno caku od vaseg druga sa stranice.Ako nisi skonto javi se na private
au
Dennis je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa50, problem


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije