Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 26.12.2008, 11:08   #81
Igorčina
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2008
Mjesto: Nekad Priština, sada Aranđelovac
Godina: 47
Postovi: 148
Downloads: 1051
Uploads: 12
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Guerrini superior 2, Korg Pa2xpro
Interesi: Pecanje
Igorčina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Igorčina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Poštovani drugari i kolege, pročitao sam dobar deo komentara... ne vidim razlog otvaranja ovakve teme i isterivanja pravde,teranja maka na konac i bla,bla,bla... sviram čisto iz hobija...sada, muzika mi je sve u životu i ako sam dipl.ecc . 17. punih godina sam u kafani...svega sam se nagled'o i nasluš'o...raznih muzikanata, muzičara...ovih,onih...od vrhunskih do klasičnih tezgaroša...SVI ONI (MI) smo dobri na svoj način...i od ''najlošijeg'' možeš mnogo da naučiš...svi želimo da budemo najbolji...satima vežbamo, školujemo se...neki su manje talentovani,neki više... ovi manje talentovani (ja) moraju mnogo više da vežbaju, ovi talentovaniji manje... itd.itd.itd... ali ne zaboravite ono najbitnije... a to je : KAKAV STE ČOVEK!!? Bitno je da si dobar lik, da te kolege-drugari-prijatelji cene, vole , poštuju...a to da li sviraš ovako ili onako je u drugom planu...narod voli da čuje pesmu, a sad da li si pogodio boju na klavijaturi, ili je ritam ovakav ili onakav... to je za široke narodne mase ne bitno (pričam o tezgarenju...svadbe,ispraćaji,rođendani...bla,bla. ..)...svirati u studiju i raditi takve stvari je druga priča...pa i demo snimci koje postavljamo...slažem se sa pojedinim kolega da je svirka-svirka (ili znaš da sviraš ili ne znaš) nema tu : Znaš, nije mi dan...umoran sam...ne svira mi se pa sam loše odsvirao...može kvalitet snimka da bude loš ili sl. ali svirka mora da bude full koliko god da si umoran kad to radiš...jer to što sviraš traje minut-dva... a da napraviš snimak treba ti mnogo više vremena (da povežeš klavijaturu, namestiš komp...bla,bla...)... onaj ko to ume...može da svira i posle tri dana ne spavanja...ima da zvuči extra...ali je generalno sve to ne bitno...svi mi koji se ''po malo'' razumemo u muziku možemo da komentarišemo kvalitet interpretacije...ali 99% naroda to ne čuje...NJIMA JE BITNA PESMA...da im otpevate ono što oni žele da čuju...
Smorio sam se...a i vas... ne mogu više da čukam...

P.S. Opustite se ... praznici nam stižu... nema 'leba bez motike...
Igorčina je offline  
Star 26.12.2008, 14:31   #82
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

I mislim da je ove teme bilo i previshe...
Lock!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
kvalitet, neispavanost, svirke, umor, utice

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije