Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 18.12.2009, 20:32   #1
nemanja 1982
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Postovi: 594
Downloads: 3608
Uploads: 9
Rekao HVALA: 152
Zahvalili mu 27 puta u 27 Postova
Instrumenti: Kurzweil K2661 Roland XP10 Yamaha V50
Interesi: Muzika
nemanja 1982 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Exr 3,Exr 5,va 3,va7,is50b

Kolege recite mi koja od ove 4 klavijature je pogodna za svirke(kafice),exr 3 imam u ponudi za 180 evra, exr 5 za 250, va-3 za 300 evra i va-7 za 450 evra...is50b 350 evra...E sad mi vi recite sta mislite ovim klavijaturama i koja najbolje izlazi na razglas,koja ima extra boje i bubanj..Jel ima va-7 semplove????pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kolege.........cekam vas odgovor...pozzzzzzzzz
nemanja 1982 je offline  
Star 18.12.2009, 21:12   #2
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Ja vidim Kolega da si ti već otvarao teme sa sličnim pitanjima i modelima klavijatura pa se bojim da bi u još nekoj mogao da obuhvatiš sve postojeće modele i da bi moralo samo za tebe da se otvori poseban podforum!!!

Nisam siguran da uopšte znaš šta želiš da kupiš i šta ti treba pa ti predlažem da prvo dobro ispregledaš ovaj Forum i pročitaš šta sve ima napisano o raznim modelima a nakon toga eventualno otvoriš temu sa nekim specifičnim pitanjem...otvaranje ovakve teme nema nikakvog smisla!!!


Uzgred povedi računa o svojim postupcima ovde i pročitaj Pravilnik...zaslužio si kaznu koju ti OVOGA PUTA NEĆU IZREĆI jer bi proizvela udaljavanje sa Foruma ali svakako ovo shvati kao poslednju opomenu!!!

Promijenjeno od Vule (18.12.2009 u 21:14 sati)
 
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:59


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije