Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Prateća oprema > Stalci

Stalci Stalci za klavijature, zvučnike...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.03.2011, 10:50   #1
rackko1986
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.03.2011
Postovi: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
rackko1986 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Prepravka i plastificiranje stalka-KK20??

Poz svima na forumu..nabavio sam sebi proelov tronozac kk20..Stalak je malo vise izgreban,pa mi recite jel bi mogao nekako da ga opet ofarbam,plastificiram,ili sta vec,ali neka firma da mi to uradi,jer ako ga ja ofarbam,za dva dana sve se to vec oguli,i jos gore nego ranije...pa mi recite gde bih mogao da ga odnesem da mi odrade to kako treba,da izgleda relativno pristojno,na duze staze..hvala

Drugo pitanje se odnosi na njegovu prepravku...smeta mi sto se rasklapa iz dva dela,pa nesto razmisljam da ga prepravim da se ne rasklapa u 2 dela,vec da ostane izjedno i nakon sklapanja,..Naime ja bih isekao ovaj granicnik sa donje strane,koji se vidi na prvoj i drugoj slici,tako da stub stalka moze da neometano prolazi kroz ovu kutiju..tako da kad ga sklapam,kao sto rekoh stub prodje skroz kroz ovu kutiju gde pise proel,i kutija ide skroz gore do drzaca za klavijaturu..na taj nacin ne rasklapam stalak na 2 dela,vec ostane u jednom,i po meni prakticnija stvar..E a posle bih umesto ovog starog isecenog granicnika,navario na ovu kutiju jedan sraf sa prednje strane iznad ovog znaka proel,kao na slici 3,koji ce biti isti kao ovi zatezaci sa strane na kutiji,s tim sto bi njegova loza isla skroz kroz stalak,tako da ima ulogu granicnika...znaci narezao bih lozu skroz kroz kutiju pa kroz stub stalka,i stavio zatezac po izgledu isti kao ovaj sa strane,vec sam i nabavio isti,tako da mi sad to bude granicnik..po meni ovo deluje dosta stabilno,cak ce mozda biti i stabilnije nego ranije,jer trenutno stub stalka ume da se pomera malo napred/nazad s obzirom da ima samo zatezace sa leve i desne strane,a s prednje i zadnje nema nista,pa u tom pravcu hoce malo da se pomera,pod uticajem tezine..tako da mislim da bih s ovim mojim resenjem "ubo dve muve jednim udarcem"..i da stalak bude jos stabilniji i da se sklopi sve u jednom delu...Sta vi mislite o ovom resenju?hvala i pozdrav
Grafički Fajlovi
File Type: jpg DSC00829.jpg (101,1 KB, 40x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg DSC00828.jpg (113,7 KB, 33x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg DSC00827.jpg (110,2 KB, 41x skinuto)
Highslide JS

Promijenjeno od rackko1986 (23.03.2011 u 10:52 sati)
rackko1986 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije