Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 28.03.2008, 06:54   #1
alija9
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 13.05.2006
Godina: 44
Postovi: 34
Downloads: 51
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
alija9 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard mixseta STK VX-2442

Zdravo Prijatelji Imam Ponudu Da Uzmem Ovu Mixetu Stk Vx-2442.mixeta Je 24 Kanala,ja Da Vam Iskreno Kazem Ja Jos Nisam Cuo Za Tu Marku,ali Sam Malo Trazio Na Google I Nasao Sam Jednu Stranicu Gdje Pise Da Se Prodavala Prije Par Godina Za 2499 Dolara Nova,sad Dali Je To Istina Ili Nije Neznam.ali Ako Je Istina Onda Je Mozda I Neka Ozbiljna Sprava,ako Je Neko Od Vas Cuo Ili Imao Ovu Mixetu Zamolio Bi Ga Da Ako Moze Da Mi Kaze Nesto O Njoj,dali Je To Dobra Ili Losa Mixeta,dali Se Isplati Uzeti Za 300 Dolara Ili Da Ja Dignem Ruke Od Toga I Trazim Nesto Bolje.hvala Vam Unaprijed.
alija9 je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2008, 18:03   #2
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Alija prijatelju ohladi od toga pod hitno dok nisi bacio pare za bez veze...
Evo zašto...Tebi sigurno treba mikseta za svirke uživo i veselja...Kao prvo ta mikseta NEMA snagatora t.j. pojačalo tako da trebaš za snagator potragu ako je budeš htjeo imati...Drugo 24-kanalni mikser je ogroman i težak (samo kad pomislim svoj bivši PM1600 smuči mi se sve pred očima)...Dakle tebi taj mikser ne treba jer kad ga uzmeš,siguran sam da će ti samo džaba stojati i neš ga moći napred prodati...Više puta sam kupovo slične stvari pa onda ko za Boga da prodam...Na kraju sam mjenjo za bilo šta samo da se rješim muke...I mislim da je tako u tvojoj situaciji...Ako želiš miksetu sa snagatorom u tom cjenovnom razredu,idi na internet i pogledaj Behringer-ovu EuroPower seriju...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2008, 18:11   #3
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Alixe druze,daj nadji mi leba ti gore kod tebe Alesis midiverb4,ovde ga u Srbiji nigde nema,a treba mi ko lebac!!!
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2008, 18:17   #4
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Sellam buraz, ja ti se u Mixetama bas toliko puno ne razumem, vise znam za studiske
Mixete al ova meni izgleda vise ko za DJ. Nemogu ti reci da il ne, neznam je, da je nesto
od vece kategorije mozda bi znao al o ovome slabo sam cuo. Raspitaj bolje okolo pre
no sto to uzmes da ne bacas para bezveze.
__________________
,,ŽIVOT NE TREBA SHVATITI PREOZBILJNO, UOSTALOM TKO SE ŽIV IZ NJEGA IZVUKAO!
PAMETNI IMAJU PRAVA DA GOVORE GLUPOSTI, ZA GLUPE JE TO OBAVEZA!
BITI PAMETAN MEDJU GLUPIH JE ISTO KAO I BITI ZIV MEDJU MRTVIH!,,
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2008, 18:29   #5
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Miki legendo moja,ALESIS MIDIVERB 4,220V
Košta tačno 189,05eur nov zapakovan iz trgovine...
Dakle sve sa garancijom,nov zapakovan---
Ako si zainteresovan mogu založiti pare za tebe i poslati ga,nije problem uz njega ide i račun,garancija,itd...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 30.03.2008, 05:55   #6
alija9
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 13.05.2006
Godina: 44
Postovi: 34
Downloads: 51
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
alija9 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala Vam Najljepse Prijateji Za Odgovor I Vasu Pomoc,najvjerovatni Je Cu Traziti Nesto Kao Sto Alix Kaze,nesto Sa Pojacalom Da Je Sve Ujedno .a To Si Upravu Alix Da Je Teska,ma Preteska,dosta Mi Je Sto Je Korg Pa1 Tezak Pa Sad Mi Treba I Mixeta Od 100 Kila.nego Sam Ja To Slucajno Nako Naletio,pa Reko Da Ja To Provjerim Sa Vama Sta Vi Mislite Za Tu Spravu,ali Sam Digo Ruke Od Toga,alix Tebi I Nedimu Stvaro Svaka Cast I Posebno Hvala Na Svakom Odgovoru Na Moje Pitanje I U Ovom I U Predhodnim Postovima Do Sad.takodje Hvala I Drugima Ali Vama Dvojci Posebno Jer Vidim Da Ste Stvarno Uvjek Spremni Pomoci Drugima.ako Se Kad Slucajno Sretnemo Pijemo Na Moj Racun.
alija9 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
mixseta, stk, vx2442


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije