Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 08.08.2013, 04:22   #81
Amater_svirac
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 25.08.2012
Postovi: 106
Downloads: 11
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 20 puta u 20 Postova
Amater_svirac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard u redu je

U redu je, tranzit, u redu je...

Srdacan pozdrav i odjava,

Prijatno.
Amater_svirac je offline  
Star 08.08.2013, 05:10   #82
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nije uredu, nista nije uredu jer nije uredu nacin kojim korespondiras na forumu. Radi toga je "odjava" veoma pozeljan korak !!!

Promijenjeno od tranzit (08.08.2013 u 05:12 sati)
tranzit je offline  
Star 08.08.2013, 06:41   #83
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja ne mogu da verujem sta Tranzit sve ovde pise... U zivotu nisam video čoveka koji je toliko ubedjen u sebe i jos ubedjeniji da se u sve razume... Aman... Strašno. Nemoj molim te više da pišeš o medicini i psihologiji... Cekam jos da se javis na temu zivota na Marsu i da kazes kako si iz te teme pisao seminarski rad... Ma vazi :-) . Nemoj čoveku vise da pišeš kako je u zabludi ili slicno i da nije u pravu, jer je tvoje vidjenje stvari ispravno samo iz tvog ugla i ugla pušača. Po tvom mišljenju ovaj svet je idealan ovakav kakav jeste, sve ti je na ovom svetu jasno i za sve imas odgovor... E pa, reci cu ti da nisi uvek u pravu a konkretan primer ti navodim sledeci :
Pitao je čovek za neki sempl hora, pratecih vokala... Ti si se odmah kao dobri poznavalac javio i poceo si si da pises o nekim VST bibliotekama i čudima ubedjen kako je to ovo ili ono... A ja citam i smejem se :-) istina je sledeca : to su 6 - slovima šest tonova semplovanog glasa Ivane Selakov i ništa više od toga. Skrenuo sam u off čisto da navedem primer da ne mogu svi ljudi sve da znaju i sve da se razumeju... Covek lepo piše i da ti kazem iskreno , sve ima smisla sto je napisao vezano za pušenje i lečenje... A vi sto pušite - pušite i ne morate da se pravdate, slabost je vaseg karaktera i ličnosti. Da ste jači ljudi ne bi se ni hvatali za duvan i lakse bi isli kroz zivot, ne bi morao duvan da vas smiruje itd... Zalosno je sto smo mi koji ne pusimo sa vecim nivoom svesti na nasim prostorima u manjini pa moramo da se patimo sa ovim drugim tvrdoglavim taborom. I Tranzit, nema potrebe da mi bilo sta odgovaras, znam da si mega car i poznavalac svega, prosto bi mi bilo čudno da je iko od nas ovde u pravu... Ako ne deli misljenje sa tobom, tu vec verovatno nesto nije u redu.

Sent from S⁴
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline  
Star 08.08.2013, 07:08   #84
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sta ti pises uopste i odakle ti upade ? Gdje i kada tvrdim da sve znam ? Citiraj me. Kakav hor ti pominjes, kakve samplove i kakvu Ivanu Selakov. Sasvim mi je jasno da malo razumijes od svega onoga sto pisem ali to nikako ne pravda ovakav nastup prema meni. Gdje si ti zalutao ? Tesko ti je izgleda da shvatis da ima ljudi koji su se malo vise potrudili u zivotu i stekli nesto sire znanje. Imas cini se velikih problema sa autoritetima a i sa kompleksima !!! Ko tebi daje pravo da meni odredjujes da li cu da pisem ili necu da pisem, a pogotovo sta cu da pisem ? Sta ti uopsate znas i mozes, da bi se tako ponasao ? Ostavi pusenje i duhan po strani jer ovdje direktno napadas na mene kao licnost, a da ti nigdje i nista nisam skrivio. Za tebe je sve ono sto ja pisem sigurno veoma komplikovano ali to ne znaci da treba na ovaj nacin da vrijedjas i ophodis se na forumu kao slon u staklarskoj radnji. Ti nisi sposoban da bilo koga branis i izigravas mu advokata jer ti to ne dozvoljava nivo kulture i obrazovanja. Mozes samo da nastetis tome na ciju stranu stajes. Zasto uopste napadas na mene tim tonom i zasto me vrijedjas ? Ukoliko administracija nesto ne uradi radi ovakvog tvog nastupa misdlim da mi zaista nije mjesto na forumu gdje takvi tipovi kao ti mogu da pljiju po svemu sto ne razumiju i sto im se ne dopada. Ti si momak veoma pogubljen, treba veliki napor uloziti da se nadjes i skupis na jedno mjesto.
tranzit je offline  
Star 08.08.2013, 08:35   #85
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ama ljudi moji sta vam je, ako pusenje skracuje zivot, a sex ga produzava, pa seksajte se da bi prezivjeli ha ja
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline  
Star 08.08.2013, 08:39   #86
gitar
Stariji Notaroš
 
gitar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.11.2010
Mjesto: Južni Banat, Vojvodina, Srbija
Postovi: 141
Downloads: 13
Uploads: 2
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 475 puta u 399 Postova
Instrumenti: Gitara i još ponešto što ima žice
gitar wird schon bald berühmt werdengitar wird schon bald berühmt werden
Standard

Citat:
Originalno postovano od harepa50 Pokaži Post
"Danas sam čitao naučni članak o štetnosti pušenja. Usr'o sam se od straha. I to je to, odluka je pala! Od danas, nema više čitanja!"
Isti slučaj sa mnom. Kupio ja ovu knjigu, kao mnogima je pomogla , stigao do pola, zatvorio je i sad pušim dve kutije dnevno...
__________________
Citat:
Originalno postovano od BIOSTAR Pokaži Post
ja volim sto vise akorada da ima, pa ubacujem G#, C# vamo tamo, to je neki moj stil na primer
Citat:
Originalno postovano od mgxbty Pokaži Post
Nije ni gitar nepogrešiv i on je samo čovek.
gitar je offline  
Star 08.08.2013, 09:09   #87
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hahahaha... cim na koricama knjige vidis onolike silne reklame, kao sto je onih pet miliona prodatih primjeraka, te bestseler, te ovo ce vas sigurno osloboditi ovisnosti i slicno, zaobilazi je u najsirem luku. To je napisano, ne da bi te oslobidilo ovisnosti, nego novca. A i veliko je pitanje, jesi li zaista ovisnik ili samo pusis iz pukog zadovoljstva.

Promijenjeno od tranzit (08.08.2013 u 09:10 sati)
tranzit je offline  
Star 08.08.2013, 09:24   #88
gitar
Stariji Notaroš
 
gitar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.11.2010
Mjesto: Južni Banat, Vojvodina, Srbija
Postovi: 141
Downloads: 13
Uploads: 2
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 475 puta u 399 Postova
Instrumenti: Gitara i još ponešto što ima žice
gitar wird schon bald berühmt werdengitar wird schon bald berühmt werden
Standard

Pa posle 35 godina pušačkog staža sigurno je da sam ovisnik, ali ima tu i nekog zadovoljstva
__________________
Citat:
Originalno postovano od BIOSTAR Pokaži Post
ja volim sto vise akorada da ima, pa ubacujem G#, C# vamo tamo, to je neki moj stil na primer
Citat:
Originalno postovano od mgxbty Pokaži Post
Nije ni gitar nepogrešiv i on je samo čovek.
gitar je offline  
Star 08.08.2013, 10:45   #89
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

"Kao slon u staklarskoj radnji"Druze Tranzit pusti Vexa on je vec poznat da voli da se ubacuje tamo gdje mu nije mjesto i da ispravlja krive drine ,kao i, mnogi ostali a da ponekad nemaju ni pojma sta su htjeli time da kazu i kome se obracaju.Takodje su previse zaljubljeni u sebe i misle da su popularni itd.Samo ti ostani ovdje na forumu jer si nama potreban kojima si do sada pomagao i previse nego sto to treba..Hvala ti za sve sto si meni licno do sada pomogao a pomogao si dosta Toga sto ni u snu ne bih znao sam..Poz

Nemoj slucajno da napustis Forum a da mi bar ne ostavis broj telefona pa kad mi sta zatreba da te pozovem telefonom

Promijenjeno od zeljko (08.08.2013 u 10:54 sati)
zeljko je offline  
Star 08.08.2013, 11:00   #90
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Taman posla Zeljko kada bih radi takvih bilo sta morao da uradim. To su vrlo slabi igraci i to na tudjem terenu, pa osudjeni su na gubitak s' nulom. Samo se ti ne brini, tu sam, ziv sam, zdrav sam i jos pri svjesti, dovoljno da sa takvima s lakocom izidjem na kraj.
tranzit je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:20


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije