Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 03.11.2008, 00:41   #31
gibanica
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2008
Mjesto: Srbija
Postovi: 437
Downloads: 249
Uploads: 28
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 13 puta u 11 Postova
gibanica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

j*t...ja opet ne mogu da shvatim oko cega se vi svadjate..vec 2-3 tema po redu da ja ne razumem o cemu se radi..ko tu preko koga zaradjuje,ko kome pravi reklamu..ko je kome partner i konkurent..dal bre vi na kineskom pricate..

inace ovog kizu podrzavam sto se tice sebicnosti..
Neki mi kace tek zapocete ritmove...pa se vade vukli su semplovan bas..pa nije uradjeno ovo..pa ono..ja sam imao 15ak uploadova,samo zato sto uzmem paket od 10 ritmova i okacim...gotovo celu klavijaturu sam izneo na sajt..80% doniranih ritmova nikom ne koristi..a kace ih tek da bi se reklo..mislim da to nije korektno..no ne mogu sad operatori zavirivati u svaki ritam i gledati el budalastina il nije,i nisu oni tu da to procenjuju..na karaju mozda nekom bas tako nesto treba..medjutim malo je takvih..
u ostatak price se ne mesam jer ne znam o cemu se radi a i iskreno plasim se bana . aj zdravo
gibanica je offline  
Star 03.11.2008, 01:42   #32
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ma nema nikakve rasprave!!!Ne moze da se stavlja zasticeni materjal na download sekciju i kraj price,kome se ne svidja nek ide gde ima bolje...

Citat:
Originalno postovano od kizo Pokaži Post
Prije svega, nemojte me krivo shvatit...
Meni se čini neki ovdje ne žele da svi mi imamo kvalitetne ritmove, programe i slično. Znam da ********* brani svoja prava, ali stavljanje na rapidshare, pa postavljanje linka nije kažnjivo, ni slično. Nitko ne može zabraniti nekome da postavi nešto na rapidshare.
Ali očito su neki nakupili što su trebali, pa sada ne žele da sve te dobre stvari (ritmovi, boje, semplovi) dođu u ruke svih ljudi.
Pa u čemu je onda bit ovog foruma i stranice? Postavljanje raznih glupih setova koje nitko ne obrađuje i na koje se ne može svirati ili što...???
Kad postavis nesto kvalitetno onda mogu da uvazim tvoju kritiku!Ovo sto ti kazem veruj mi imam pravo a to proveri sa fajlovima koje sam ja postavio,znaci proveri moj upload i proveri kvalitet mog uploada i onda vidi jeli to ''bezveze'' i samo ako postavis nesto kvalitetnije od toga imas pravo da komentrises!!!Imas ovde raznih stilova i semplova od mene a ima jos dosta clanova koji su postavili dobre stvarcice i uz malo sredjivanja to je sasvim OK i vise od toga!E ako treba sad da ti poklonim klavijature onda gde to vodi?Pa kad bi ti sve dao ti opet ne bi bio zadovoljan!!!cccccc....
__________________
Marco
Marco7 je offline  
Star 03.11.2008, 09:51   #33
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

###Podržavam "vandredne mjere", ali ovo što napisa "moderator la radar" je po meni vrlo degutantno!!!Apsolutno me ne zanima kakve su se"bitke" i "bojevi" vodili, čije je "krv padala", ali znam da ljudi vrlo odgovorno i profesionalno rade svoj posao!!!###

Burli kad bi znao neke stvari što ne znaš,nit bi ovo kad napiso nit bi se bunio...
Nemaš pojma koja su to đubrad,a ako ih braniš-brani i dalje nemam ništa protiv a njih ću da blatim dok znam za sebe...Zlatko i oni su najveći šupci naokolo...Imaš PM...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline  
Star 03.11.2008, 13:45   #34
gibanica
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2008
Mjesto: Srbija
Postovi: 437
Downloads: 249
Uploads: 28
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 13 puta u 11 Postova
gibanica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

jest u pravu je Marco7...ima stvarno svasta da nadjes ovde i sta ti treba i sta ne.. ima i gluposti al ne moze se odredjivati kakav ces ritam kaciti..svako pravi sta mu treba i kako mu odgovara..
inace Marco7 mislim da se ponasas krajnje ne pedagoski prema novajlijama
pokusaj da budes ljubazniji kako bi ljude zadrzao na ovom sajtu..ugledaj se na Vaxtera ..
shvati ovo kao savet a ne kao primedbu..
svako dobro..
gibanica je offline  
Star 03.11.2008, 13:51   #35
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Kao prvo nije taj novajlija,odavno je on clan ustvari zicaros!Dodje skida sve sto se stavi na download pa mu posle nista ne valja a celu klavijaturu je napunio materjalom sa ove stranice da bi nas na kraju ispljuvao ovde sto ne dozvoljavamo nelegalni softver!Samo ti uzivaj Gibanica i opusteno,ne sekiraj se!Mi smo ovde clanovi po 4-5 godina i trudimo se da ova stranica iz dana u dan napreduje i dobija sto vise clanova i da ne pricam sad vise o tome,imalo bi mnogo toga da se kaze...Nek se postuje pravilnik i nista ne brini
__________________
Marco
Marco7 je offline  
Star 03.11.2008, 13:55   #36
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Marko7 opusti se malo.
Ja sam na ovom sajtu nov i poceo sam da uploadujem materijal. Mnogo mi se svidja sajt (ustvari sam odusevljen). Nemoj da se obazires na ovakve stvari. Pozzz
EmirTotic je offline  
Star 03.11.2008, 14:19   #37
gibanica
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2008
Mjesto: Srbija
Postovi: 437
Downloads: 249
Uploads: 28
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 13 puta u 11 Postova
gibanica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Marco7 Pokaži Post
Kao prvo nije taj novajlija,odavno je on clan ustvari zicaros!Dodje skida sve sto se stavi na download pa mu posle nista ne valja a celu klavijaturu je napunio materjalom sa ove stranice da bi nas na kraju ispljuvao ovde sto ne dozvoljavamo nelegalni softver!Samo ti uzivaj Gibanica i opusteno,ne sekiraj se!Mi smo ovde clanovi po 4-5 godina i trudimo se da ova stranica iz dana u dan napreduje i dobija sto vise clanova i da ne pricam sad vise o tome,imalo bi mnogo toga da se kaze...Nek se postuje pravilnik i nista ne brini
Deal!
gibanica je offline  
Star 04.11.2008, 00:43   #38
kizo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 26.09.2005
Postovi: 49
Downloads: 618
Uploads: 7
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
kizo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Marco7 Pokaži Post
Kao prvo nije taj novajlija,odavno je on clan ustvari zicaros!Dodje skida sve sto se stavi na download pa mu posle nista ne valja a celu klavijaturu je napunio materjalom sa ove stranice da bi nas na kraju ispljuvao ovde sto ne dozvoljavamo nelegalni softver!Samo ti uzivaj Gibanica i opusteno,ne sekiraj se!Mi smo ovde clanovi po 4-5 godina i trudimo se da ova stranica iz dana u dan napreduje i dobija sto vise clanova i da ne pricam sad vise o tome,imalo bi mnogo toga da se kaze...Nek se postuje pravilnik i nista ne brini
Haha, ova ti je dobra...
Da sam skidao odavdje pa stavljao na svoju klavijaturu, daleko bi dogurao, nema šta.
Da nije bilo nekoliko dobrih ljudi i onih od kojih sam kupio, ne bi nikad napravio set taj.
Al da sam odavdje skidao, jesam. A da sam izvukao nešto strašno korisno, e pa to nisam. I onda zatražim tu Style Works i gledate me ko' najgoreg neprijatelja. Kao one dječje fore "Reklamirat ih samo možemo s tim". Pa ne bi ništa rekao da ste vi napravili Yu-midi Works, pa ono...
BTW, možete se sakriti iza prave stranice od koje je ova kopija, a znaju svi na koju stranicu mislim. Mogli ste bar drugo ime dati, a ne samo staviti crticu. I ako se stranica zove YU-MIDI, znači u naslovu je MIDI, ne razumijem zašto se ne bi smjeli midi fajlovi stavljat (meni ne trebaju, ali nekom možda da).
To je kao da nazovete stranicu wolkswagen.com a stranica je o BMW-u napravljena... I da, oprostite što reklamiram dotične proizvođače automobila, ne želim ih promovirati ovim putem, ovo im je besplatna reklama...
Al dobri ste majke mi...
kizo je offline  
Star 04.11.2008, 00:53   #39
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jadan si...
A ako ovako nastavish, i banovan si...
Muzichar si, a ne znash shta je midi...
Msm, nemam rechi...
A ako ti se ovde ne svidja, shta trazish t ovde, i zashto se uopshte zalish i hvalish druge?
A da si nam bar koristan ovde, pa da i uvazimo tvoje mishljenje...
Vishe mi lichish na pijavicu nego na chlana...
Pa idi tamo gde ti je bolje, i ne smaraj nas ovde vishe!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 04.11.2008, 01:05   #40
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Možda nije pravo mjesto,

ali meni je žao što je katanac na mom kodiranom setu od 1500 ritmova za tyrosa...

Kako da uključim smajliće,nešto sam zeznuo...
romario je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
clanoveprocitati, obavestenje, obavezno, sve


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije