Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.06.2010, 16:42   #11
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ma ok je punto...ali treba mi nesto malo vece....licno sam razmisljao o Stilu 1.6 16V ili Lancia Lybri 1.8 ...Ima li neko iskustva sa ovim automobilima?
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 17:26   #12
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Milan$

za te novce mozes solidnog golfa 3 naci,mozda cak i neku 4 benzinjaru,ili passata..moj rodjak je prosle nedelje u sapcu uzeo uvezenu opel vectru,2.0 dizel,2003 godiste,za 5000 eura u extra stanju...pitanje je sta bi uzeo,benzin ili neki tdi,ja licno vise volim tdi motore,a italijanska auta nikad nisam vozio,tako da neznam kakvi su..drugar ima punta,kaze ok je,al slabasno je to,kubikazu kao yugo ima,a i malo je auto..ipak je svabo svabo
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 17:58   #13
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Milane pitanje je dal volis limuzine,karavane,veliki ili manji auto.Za te pare imas solidan izbor,ipak bi izdvojio :VW passat,skoda oktavija,reno clio,megane,scanic!e sad...benzinac ili dizel pitanje je sad,stvar ukusa!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 18:00   #14
amavrenski
Vredan član društva
 
amavrenski's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.05.2005
Mjesto: Srbija, Zrenjanin
Godina: 38
Postovi: 134
Downloads: 364
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: korg tr, korg pa2xpro
Interesi: muzika
amavrenski befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
amavrenski pošalji poruku preko Yahoo! messengera amavrenski pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja vozim japanca, cale vozi japanca, iskljucivo mazdu... sledeci ce biti opet japanac, kad se steknu uslovi, citaj bude para... jeste da je odrzavanje, tj kad treba da se promeni deo, malo (ali jako malo) skuplje, ali i traje... zasto ne pogledas nesto od 323 ili 626 oko 2000-te? sad je skoro jedan poznanik prodao 626 2000. 2.0i 16v za 3500e, u jako dobrom stanju... trebale mu pare...
amavrenski je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 19:15   #15
armin
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 07.03.2009
Mjesto: .at
Postovi: 308
Downloads: 234
Uploads: 12
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 31 puta u 29 Postova
Instrumenti: keyboard
Interesi: Auta i sve oko auta i muzike
armin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

evo danas ostavio auto ugasio zakljucao otisao u stan kad odjednom komsija zove da se alarm upalio ja izisao, vidim da je napamet ja se primako autu kad ono radio radi i sve blica na instrumentalnoj tabli....

otisao kod majstora kaze da je brava gdje se pali auto... da neko nije slucajno imao slican probem...
armin je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 19:42   #16
dejantb15
Vredan član društva
 
dejantb15's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.01.2010
Postovi: 139
Downloads: 457
Uploads: 4
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 26 puta u 22 Postova
Interesi: music
dejantb15 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dejantb15 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@milane moja ti je preporuka passat ili golf (karavan).Za pare koje imas mozes naci dobru trojku,a cetvorku malo teze.
dejantb15 je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 20:09   #17
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

Milan$ za 4000 do 5000 hiljada ako hoces kvalitet a novije vozilo samo japanca jer su nemci na ceni a nista vise kvalitetniji. Recimo Nisan primera je kvalitetan auto za te pare cak i u dizel varijanti a noviji od Pasata ili Golfa.
Italijane licno ti nebi savetovao osim ako ne uzmes nov auto jer su veoma nezni za nase uslove puta i odrzavanja.
__________________

"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete"




Promijenjeno od bokivelik (23.06.2010 u 20:11 sati)
bokivelik je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 21:41   #18
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

amavrenski, ti ko Jare volis japance Inace i ja hocu da za koji mjesec uzemem neko auto do 4000 € i moj favorit je golf 3 , sta inace jos preporucujete
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 21:57   #19
Sale-roland
Drugar foruma
 
Sale-roland's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.02.2010
Mjesto: Beograd
Postovi: 72
Downloads: 145
Uploads: 9
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa2x pro
Sale-roland befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard re

Ok su japanci,pouzdani su,stedljivi ne dobija dzabe tojota vec 2-3 godine za redom nagradu za auto godine!Ali muka je kada s njima treba na servis,a i u vecinu slucaja umeju da budu skupi...Sto se svaba tice njihovi dizeli su majka pocevsi od 1.9 pa do novijih,ako se odlucite za taj 1.9 motor potrazite onaj sa 90 ks,ovo sa 110,130 je isto to samo je promenjen njegov glavni ECU(chip),pa te verzije umeju i da brljave,to sto je meni pricao covek kod koga stalno servisiram koji samo njih i radi(skoda,vw,audi) i sa svabama obavezno mora redovno servisiranje!TJ. to treba sa svakim autom ali smo nazalost mi takvi,teraj pa koliko moze,a kad se nesto desi,onda je hvatanje za glavu

U zadnje vreme i francuzi rade dosta dobre automobile pre svega reno&pezo,dosta su unapredili ove svoje HDI dizelas pa kad kupujete uzimajte i njih u obzir.
Neko je spomenuo stilo,extra auto pogotovo ovi sa multijet motorima!Ali su nezni za nase puteve i uvek im fale neke sitnice(sijalica,elektronika...itd)
Evo pa nadam se da sam nekom pomogao
Sale-roland je offline   Reply With Quote
Star 23.06.2010, 22:33   #20
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od armin Pokaži Post
evo danas ostavio auto ugasio zakljucao otisao u stan kad odjednom komsija zove da se alarm upalio ja izisao, vidim da je napamet ja se primako autu kad ono radio radi i sve blica na instrumentalnoj tabli....

otisao kod majstora kaze da je brava gdje se pali auto... da neko nije slucajno imao slican probem...
Imao sam ja i uz to dobio jos kaznu 150 eura od policije posto je se cesce sam palio navece i nekom zasmetalo od stanara a svabo ko svaboSve je kriv vlasnik kao da sam ja namjerno palio alarm ali jbg policija nece u tim slucajevima da dzaba dolazi pa sam im morao platiti za gorivo
zeljko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije