Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.04.2013, 10:05   #21
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postala mi navika, nema dana da ne udjem na forum i prvo sto radim prolistam nove teme i ako ima neka zanimljiva za mene ili nekom treba pomoc a ja sam u stanju da pomognem ukljucim se rado u temu, plus ako meni treba pomoc ili ako nesto ne znam sigurno ovde neko zna. Naravo download/upload materijala kako bih mogao da pratim sta je aktuelno od boja/ritmova. Bilo kako bilo tu sam.
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 11:18   #22
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

prvenstveno sam ovdje da bi nesto naucio, i dobio neki savjet od starijih kolega, a onda naravno i ako mogu pomoci rado pomognem nekome oko necega...forum je jako zanimljiv i ima tema i rubrika za svakoga, tako da sam svaki dan vise puta dnevno na njemu...sto se tice clanarine ako bi bila neka razumna cijena (da nije prevelika), naravno da bi platio...
makl je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 14:56   #23
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ae da i ja kazem koju....
Moze se rec za mene da sam ovde iz navike i razmeniti neko misljenje mada u zadnje vreme i ne pisem bas cesto. Razlog za to je sto nemam mnogo slobodnog vremena pa najcesce sa telefona otvaram forum a i iznapisao sam se dosta pa mi postalo dosadno da prekucavam jedne iste odgovore ... Da se placa clanarina ne bih bio ovde, razlog je slican kao onaj od @Vex-a, download mi nije potreban, a i ekonomcian sam covek, ne razbacujem se sa parama.
Da sam odgovarao ovo pitanje pre 3 godina drugacije bi odgovorio al to i nije bitno sad (Tad sam imao vise forumskk entuzijazam). Vremena se menjaju pa i ovo sadasnjo misljenje moze se promeniti....
Postovano sa mobilnog uređaja
Ace je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 15:04   #24
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne radi se samo o tome da li mi sta treba sa ovog foruma,vec o humanosti i pomoci ovog sajta..Da sam ja Vaxter uveo bi tako pa ko hoce na sajt nek izvoli ko nece nek ide negdje drugo gdje je sve besplatno.Ima izbora i niko mu ne moze zabraniti da se seli sa jednog mjesta na drugo..Ja sam ustanju da platim clanarinu iako mi nije toliko potreban download,niti radim,niti zardjujem od muzike,ali obozavam ovaj sajt i tako ce da ostane i drugi muzicki sajti me ne zanimaju,posto je yu-midi najbolji...Pozz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 15:13   #25
formula95
Vredan član društva
 
formula95's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.02.2011
Mjesto: Ruma
Godina: 28
Postovi: 178
Downloads: 196
Uploads: 3
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
Instrumenti: Basprim, Yamaha psr s700, Gitara
Interesi: Svasta nesto
formula95 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
formula95 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav svima. @Nesaband stvarno svaka cast na temi. Meni je takodje postala navika da ulazim na ovaj forum, buduci da sam samouk sto se tice sviranja, dosta toga sam naucio sa foruma. Sto se clanarine tice, ja prvenstveno ne bih voleo da se placa jer nemam sopstvene prihode, a roditelji to verovatno ne bi razumeli, mada kad bih imao neki kes video bih da platim i clanarinu sve zavisi od toga kako bi to funkcionisalo sve. Jos jednom veliki pozdrav za sve forumase!
formula95 je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 16:35   #26
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

moj iskren razlog sto sam ovdje,je da ponudim sto imam svog materijala a i da pomognem drugima,a kao sto je yumidi pomogao svima nama,svi smo od ništa napravili nešto svoje to je moj razlog.A sada da neko rekne da je sve sam pravio teško morali smo od necega krenuti pozdrav svima forumašima.
korg18 je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 17:05   #27
velja87
Vredan član društva
 
velja87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.06.2009
Postovi: 274
Downloads: 96
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 64 puta u 64 Postova
velja87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sto sam ovde? Mnogo korisnih tema iz kojih sam dosta naucio, a i ono sto znam zelim da podelim sa drugima i da im pomognem ako mogu. Sto se tice clanarine, mislim da oni clanovi koji su postavili mnogo korisnog materijala i pokazali svoje znanje tokom godina, time sto su svojim strucnim savetima pomogli drugima i unapredili rad foruma ne treba da placaju clanarinu, a mi ostali bi mogli da placamo nesto tipa 5 evra jer to stvarno nije mnogo.Malo pivo u fensi kaficu je oko 2 evra! Vreme je novac, a koliko vremena smo svi ustedeli time sto smo dobili strucne odgovore u temama? Za neke stvari bi trebalo sigurno izdvojiti dane pa cak i nedleje ili mesece da se provale, a ovde dobijes odgovore za dan -dva. Dalje koliko je para ustedjeno time sto nije unistena oprema zbog krivog spajanja i slicno? Evo na primer pre nekog vremena sam hteo da spojim dve klave na komp sa jednim Y kablom.Kolega Tranzit mi je rekao da nikako to neradim, vec da uzmeme neki mikser. Jedan moj kolega je isto to hteo, i kada su me rekao da ne radi to nije me poslusao. Rezultat crkla mu zvucna kartica!
velja87 je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 20:03   #28
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nebi nista falilo kad bi i takvi pomogli i novcano,pogotovu ako je suma za clanarinu kutija zvakacih gumanece ich osiromasiti kao ni nas koji neznamo nista oko strucnih stvari...Ako je clanarina onda za sve jednako,osim onih koji ne zele da pomognu..Njima bi samo da se ja pitam ukinuo download a ne i da se imaju pravo uclaniti i ucestvovati na forumu,sto mislim i da nije o tome rijec koliko sam ja ukapirao ovu temu...A onima ko postavi nesto na download i hoce time da pomogne moze se zahvaliti i na druge nacine i postovanjem...U svakom slucaju i ne tjera ga niko da uploduje a poslije pregovara..Moje misljenje samo..Ovdje se radi da li ce opstati yu-midi u zivotu ili ne,a normalno je da nece dugo ici ovako ako par ljudi pomaze novcano a ostali se prave pametni i puno im 5-10 eura godisnje da da ili mozda cak i manje...Pogledajte samo kolika je cifra registrovanih clanova i 5 eura je dosta( lupam ovako iz glave na pamet) godisnje

Promijenjeno od zeljko (10.04.2013 u 20:05 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 22:01   #29
KORGX5D
Drugar foruma
 
KORGX5D's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2006
Mjesto: Njemacka i naravno Bosna u srcu
Postovi: 62
Downloads: 1697
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 105 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korgovi razni, gitare, saz...
Interesi: Razne sfere kroz koje covjek ucenjem postize napredak
KORGX5D befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Blinzeln

Prvenstveno navika!!! Skoro nema dana da ne dodjem na forum i ne procitam nove postove i to mi je postalo gotovo isto kao jutarnja kahva i citanje dnevnih novosti. Naravno odmah dalje dolazi razmjena informacija sa kolegama, jer nikada vise necu uzeti novu klavijaturu prije nego se posavjetujem sa onima koji su je vec istestirali. Zatim druzenje, ako se to moze nazvati druzenje jer ipak je ovo vise sklapanje prijateljstava i komunikacija putem medija a ne i stvarno druzenje, mada naravno dodje i do druzenja kasnije. Dovnload, naravno, mada rjedje u zadnje vrijeme, ali ranije sam sve sto imam i sto mi je trebalo od ritmova i boja nasao ovdje ili sam dobio od nekoga koga sam upoznao ovdje te mislim da ce mi trebati i dalje jer uvijek dolaze nove i nove stvari. Uploadovo nisam jer ni nisam imao sta, posto sve potice odavde i samo je dotjerano po mom ukusu, tako da nisam zelio da stvaram pometnju. Dobio sam pomoc koliko sam mogao da dobijem i pomogao sam koliko sam mogao pomoci drugima. Donirao nisam iako sam stalno imao namjeru i nije novac bio u pitanju nego nacin na koji da ga dostavim, ali posto ja nisam koristio pej-pal, koriste ga moji sinovi, samo sto je njih tesko uloviti da to obave za mene i mislim da cu vec jednog od njih da ulovim u skoro vrijeme (hahahaha), zavisno od toga sta odlucite, da ostane ovako ili uvedete clanarinu.
Licno mislim da trebate da je uvedete i ja cu ostati tu da je platim, jer mozda je to i jedan od nacina da se jos malo poboljsa i uvede neki red koji zasluzuje ovaj sajt. Kome se ne svidja, neka se preseli na neki drugi jer i tamo ce naci vjerovatno bar dio onoga sto ima ovdje, a jer ga je neko odnio odavde...
Lijepi pozdravi!!!
KORGX5D je offline   Reply With Quote
Star 10.04.2013, 22:33   #30
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da se oglasim i ja.
Članarine nema niti će je ikada biti, jer bi to potpuno odstupilo od duha i načela na kojima je ovaj portal i utemeljen.
Kao što za održavanje svega izdvajam svoje vreme i vreme ljudi koji rade sa mnom, koji verujte mnooogo više koštaju nego hosting, daću ako bude bilo neophodno i novac da se sve održi.
Sve je ostalo na savesti pojedinaca.
Odziv na temi nije mali, ali šta je to spram preko 10000 članova?
Naravno, odziv je isti kao i na donacijama.
Šta smo dobili uvođenjem članarine?
Apsolutno ništa...
Ponovo će isti ljudi, koji doniraju, plaćati i to je to.
Jedino što će biti nešto manje opterećenje servera, koje baš i ne igra neku ulogu.
Ne želim da se niko ljuti, ali jednom sam napravio grešku dozvolivši da se odluke zajednički donose, pa da neki umisle da su ovde bitniji i neophodniji od mene, pa uz to još ubede neke naivne u ko zna kakve stvari.
Tako nešto neću dozvoliti da se ponovi, jer takve stvari ruše stabilnost zajednice.
Miodrag je ovo pokrenuo sa ciljem da se pomogne ljudima, i ideja mi je da tako i ostane.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Vaxter za ovaj koristan post:
nikadvisekorg (11.04.2013)
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:35


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije