Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 29.06.2014, 13:01   #2231
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

MOgu da pokrenu prinudnu naplatu ukoliko stvarno imaju crno na belo... kao sto su potrošeno a neplaćeno... Naravno, Ali sto se tice ugovora i usluga kojima se ogradjuju ugovorima stetnim po drugu ugovorenu stranu... tu idem do kraja. Recimo: Ugovor sa Telenorom potpisan na dve godine paket od 600 dinara ( najmanji paket prenesi... ) Nakon samo godinu dana preimenuju paket u 700 dinara i takav mi racun posalju. S obzirom da sam potpisao na 600 dinara 2 godine, povredili su ugovor. Ja se pismeno nisam slozio o povecanju pretplate. Nazvao ih , objasnio im Zakon o zastiti potrosača, jer su morali da posalju aneks. Njihov odgovor je bio: gospodine imate pravo da se nesložite sa time, i da raskinete ugovor bez naplate ostalih 12 preostalih meseci, vec samo koliko ste u poslednjem mesecu potrosili. Dakle nisu smeli da povrede ugovor koji je potpisan. E sada ima 90 % stvari u kojima im ne mozes nista naravno. Ipak su potkovani. Ali me nisu obavestili o mojim pravima, vec samo poslali racun. Ja sam jedan od njih 1000 koji je nazvao i opet nisam raskinuo ugovor. Zbog broja. Hteo sam da vidim ko koga ovde za*ebava, i ima li spasa od harača na ne dozvoljen zakonski način....

Moj brat prestao je da placa kredit Raifaisen banci nakon 2 i po godine ( od 7 godina ukupno). Trazili, zvali, i prestali... Snimi li su ga da je u Srbiji nakon 3 godine, prosledili sudu i sada ide prinudna naplata sa kamatom. Da ima neku nekretninu na njegovom imenu otišla bi glat. Ali ovako moraju da cekaju kada ce mu plata krenuti preko racuna da mogu da skinu 50 % od svake... u medjuvremenu mora da uplauje po sistemu daj koliko daš... Ali im mora vratiti. To se ne zaboravlja.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 12.07.2014, 23:44   #2232
NikolayTheM
Odomaćeni član
 
NikolayTheM's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.03.2012
Mjesto: Jugoslavija!
Postovi: 563
Downloads: 522
Uploads: 9
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 33 puta u 30 Postova
Instrumenti: VSTi, Korg Triton Le
Interesi: Muzika, Voznja
NikolayTheM ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Upravo sviram vasar.. Napon ocajan, moj LE se samo utisava i gubi snagu...

Послато са GT-S5360 користећи Тапаток 2
__________________
Citat:
Originalno postovano od Pointlessly
'hej' u kmp formatu za bass stranu..(nije heeejjey loop) nego kratki hej, hej, hej, hej
NikolayTheM je offline   Reply With Quote
Star 13.07.2014, 17:51   #2233
maricm
Odomaćeni član
 
maricm's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.10.2007
Mjesto: Busovača
Godina: 37
Postovi: 636
Downloads: 1222
Uploads: 21
Rekao HVALA: 33
Zahvalili mu 36 puta u 34 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, Dallape SUPERMAESTRO
maricm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
maricm pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo da se i ja pozalim, u svojoj 28 godini dobio sam vodene ospice. Temperatura me puca do 40 C*. Sav sam se osuo, sinoc pod temperaturom svirao svadbu, tri puta pio tabletu za snizenje temperature.
Strasno


Poslato sa mog iPhone-a koristeci Tapatalk
maricm je offline   Reply With Quote
Star 14.07.2014, 21:19   #2234
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 790
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sinoc nakon utakmice legao i kao da cu zaspat kad krene zub *ebat. Inače ne pijem nikakve tablete pa nisam ni noćas,reko proći će al đaba... Nije to strašno bolilo al taman da ti ne da zaspat.
Do posla sam zaspao možda sat vremena. Ošo na posao i oko 11 popizdio i ošo zubaru. Bušilicom ga je otvorio i odmah je bilo lakše. Reče mi da dođem sutra da ga slikam i da on ide van definitivno. Ja odem,napravim kilometar s autom i opet boli ko svi vrazi. Ništa,rikverc kod njega i odmah slikat i vadit. Osmica,na samome kraju svih zuba. Da samo vidite čime ga je vadio ukakili biste se odmah. Neka ručka ko šaka debela i na kraju kao da je svrlo za drvo s nekom rogatim krajevima i na kraju kliješta neka opasna... Dvije injekcije anestezije i deri. Ostala rupa za parkirat stojadina a od anestezije mi još gubica stoji krivo. Sad je tek popustilo i opet malo boli. Pljuvam krv cijeli dan,ne mogu usta otvorit,ubio sam Boga u sebi za nešto pojest. Dernek.

Promijenjeno od smuchac (14.07.2014 u 21:21 sati)
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 20.07.2014, 21:19   #2235
mrkocha
Drugar foruma
 
mrkocha's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.08.2012
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 59
Downloads: 33
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 9 puta u 8 Postova
Instrumenti: Pa4x & Kronos 2
mrkocha ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kolege sinoc sam svirao maturu i u 15 do 1 pijani gost mi padne preko miksete i mikseta prestane da radi. Ja se izvinim gostima i objasnim o cemu se radi da bi potom bio verbalno napadnut od strane jednog gosta koji je inace policajac. Napao me je verbalno i pretio mi batinama i nije dao organizatoru skupa da mi isplati moju dnevnicu. Danas sam protiv istog podneo prijavu komandiru policijske stanicei sada cekam sta ce se desiti. A popravku miksete (powermate 3 1000) cu naravno da platim ja ni kriv ni duzan.
mrkocha je offline   Reply With Quote
Star 20.07.2014, 21:23   #2236
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 840
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E to ti je taj nas posao niko ti ne garantuje bezbednost ni glave ni opreme.
dmmacak je offline   Reply With Quote
Star 20.07.2014, 22:00   #2237
gitar
Stariji Notaroš
 
gitar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.11.2010
Mjesto: Južni Banat, Vojvodina, Srbija
Postovi: 141
Downloads: 13
Uploads: 2
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 475 puta u 399 Postova
Instrumenti: Gitara i još ponešto što ima žice
gitar wird schon bald berühmt werdengitar wird schon bald berühmt werden
Standard

Citat:
Originalno postovano od mrkocha Pokaži Post
Napao me je verbalno i pretio mi batinama i nije dao organizatoru skupa da mi isplati moju dnevnicu. Danas sam protiv istog podneo prijavu komandiru policijske stanice i sada cekam sta ce se desiti.
Ako nije bilo fizičkog obračuna, okači to mačku o rep. Sve je to ista banda... Njegova reč protiv tvoje, čak će biti da je on imao više svedoka, ali šta ćeš kad muzičari nemaju nikakva prava.
__________________
Citat:
Originalno postovano od BIOSTAR Pokaži Post
ja volim sto vise akorada da ima, pa ubacujem G#, C# vamo tamo, to je neki moj stil na primer
Citat:
Originalno postovano od mgxbty Pokaži Post
Nije ni gitar nepogrešiv i on je samo čovek.
gitar je offline   Reply With Quote
Star 21.07.2014, 02:14   #2238
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Strasno covjece...
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 21.07.2014, 08:44   #2239
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Čekalo me je iznajmljeno ozvučenje u inostranstvu. Svirka na otvorenom, a oni iznajmili dve RCF 310 ( aktivne) i PM 600-1. Odlepio sam. Da stvar bude gora, jedan zvučnik prestane da radi. Gasio , palio, menjao kablove, output sa miksera... ma jok. Stalno je svetlela ona crvena lampica iznad zelene na kutiji iza. Katastrofa. Al završi se i to. Objasnio sam da nije do mene i da ja tu ništa ne mogu. Ali me je lepo krenulo još na granici kada sam išao ( Horgoš). Mađar video lepe dve flaše rakije ( u ukrasnoj flaši sa krstom u njoj)... kaže lola, hvala , hvala... Reko derane, to nije za tebe to je poklon koji nosim. Kaže on, lep poklon, hvala. Kada je skontao da nedam, kaže, parkiraj tamo i sve napolje. 20 minuta je sve trkeljisao i naravno nije našao ništa. Klavijatura ga nije zanimala jer sam na našoj prijavio da je nosim. ... Para je bilo ali maler za malerom. Spadne nam na našoj granici pre tog mađara, crevo sa hladnjaka i iscuri antifriz. Nema klešta , našli konbinovana iz jednog busa ali nemogu da dohvate, šira je šelna... Pa navuci kako može sipaj vode i kontroliši. Pre Beča, crkne navigacija. SD kartica u njoj na kojoj je bio program, crkne. Nijke da nisam tu prolazio ali nije opet lep osećaj ( nisam ja vozio, koleginim kolima smo išli... ) Jedino kada smo se vraćali bilo je OK.... Strašno.
Dodato:
.
.
Nisam spomenuo da je izvetela guma iz šofer šajbne sa leve strane. menjao je šoferku i gumu su mu okrenuli naopako.. majstori... Pa lepi krep trakom koju je imao u kolima... To je bilo putovanje
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (21.07.2014 u 11:51 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 21.07.2014, 14:54   #2240
mrkocha
Drugar foruma
 
mrkocha's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.08.2012
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 59
Downloads: 33
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 9 puta u 8 Postova
Instrumenti: Pa4x & Kronos 2
mrkocha ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@rolandx tebe je bas krenulo na tom putovanju. strasno.
@gitar to nije prvi slucaj prijavljivanja tog istog policajca, kada sam se malo bolje raspitao saznao sam da se puno ljudi zalilo na njegovo bahato ponasanje cak i van njegovog radnog vremena, ali eto, nek bar budem jedan od njih i nek ostane zabelezeno da sam se i ja zalio, bolje je i to nego nista. Valjda ce to nekad nekome znaciti i mozda ce uspeti nekad da se zavede red. Do tad, nazalost, moramo svi da trpimo razna izivljavanja.
mrkocha je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije