Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

 
 
Alati tema Display Modes
Star 27.10.2011, 05:40   #21
Ozrenac3
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 21.03.2008
Mjesto: Chicago
Postovi: 50
Downloads: 967
Uploads: 3
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg pa 50, Yamaha DX11, Yamaha PSR 2000
Ozrenac3 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

auuuu druze sta ti meni sve nabroja od koliko zaradjujem do koliko mogu da potrosim pa do nekih tamo cisterni nemam pojma kojih pa se malo i ti izjadi a ja samo htio da znam kakav im je bas sa obzirom da su 12ke.ali znam ja kako je tamo ja sam rodjen i odrasto pa imam jos taj mentalitet da malo na svemu ustedim ali nije ni preko bare kao sto je nekad bilo ali normalno da se nemoze porediti sa zivotom u srbiji. milosa znam radio je tri krstenja kod mog druga i odlican je muzicar i covjek i dobro te je informisao o muzickim cenama ali te informacije o mjesecnoj zaradi i koliko se ovde trosi i koliko se i sta moze priustiti zavisi od same osobe sta hoce. ja za kucni kredit, auto kredit, gorivo, osiguranja za kucu i auto i porez za kucu moram da izvalim verovali ili ne necu da vas lazem oko 4000$ mjesecno a ti si profesor pa sad se sracunaj.ako nemam da platim onda dolazi banka po svoje e zato se ja dvoumim oko te cene imam i ja decu i porodicu. jeli ti mozda znas koliko kosta koledz ovde? znam ja svoje prioritete i nema poterbe za ponizavanje samo zato sto ste vi profesor sa malom platom a ja neki jadni radnik u americi koji rinta i dosta vise od vas zaradjuje a nemate pojma sa cim se profesionalno bavim jer ocigledno ste me skuzili sa tim sto sam "skrt". vama gospon profesor puno hvala na odgovoru.
Ozrenac3 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije