Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Pojačala

Pojačala Ono što vam je potrebno da dobijete snagu

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.05.2012, 07:20   #31
sinisa kg
Vredan član društva
 
sinisa kg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2010
Postovi: 119
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 15 Postova
sinisa kg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Koliko god da je laksi i zgodniji za transport ipak u 3 najbitnije stvari gubi trku sa KF 730-prvo zvucno-svi smo slusali i poredili sisteme(Dzenan,Ilija tonac,Buri i ja) i opsti zakljucak da EAW svira za klasu bolje-zvucno radi ispeglano do bola-visoki precizni,sredina cista i nenapadna a prirodna-a kod Q1 je situacija obrnuta-visoki slabi a izuzetno jaka i agresivna sredina-kao da je zvuk konstantno kompresovan-znaci da su u D&B-u procesorima u dsp-u pojacala vestacki sabili dinamiku da kutija jace svira ali na ustrb kvaliteta,druga zamerka hardver za kacenje koji je komplikovan i kompletno se montira na kutiju pa oduzima dosta vremena za montazu i naravno cena koja je neopravdano visoka za ovakav proizvod-i pojacala(koja rade na 4 oma min.tj.max.4 kutije na oba kanala mogu da sviraju)koja kostaju isto kao i Lab Gruppen a daleko su od njih po kvalitetu,kutija sa 2x10"i 1x3" driverom-oko 5000e kom.novih!Da se razumemo-D&B svira jako dobro-daleko od toga da je to razglas klase Dynacorda,jbl-a i sl.i daleko od toga da nema upotrebnu vrednost u raznim situacijama gde je potreban mali do srednji razglas malih gabarita i velikog spl-a i srednjeg dometa(i tu EAW vodi i to dosta)i sigurno cemo u odredjenom trenutku i mi nabaviti jedan takav razglas ali ovde je koalicija EAW+Lab Gruppen ipak bila ozbiljnije jaca konkurencija-bez obzira sto ja licno volim D&B i dopada mi se za rad...
sinisa kg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije