Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.04.2014, 16:21   #141
leon.pezic
Drugar foruma
 
leon.pezic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2014
Mjesto: Petrinja
Postovi: 76
Downloads: 42
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 12 puta u 12 Postova
Instrumenti: Yamaha
leon.pezic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od NikolayTheM Pokaži Post
A postoji li mozda Sync start/stop u verziji 11?
Ja nisam mogao da nadjem..
Koliko ja znam ima,pogledat cu kad doma dodjem


Sent from my iPhone using Tapatalk
leon.pezic je offline   Reply With Quote
Star 21.04.2014, 17:22   #142
The.ONE
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.03.2014
Postovi: 24
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg 01/Wfd, Korg X5D, Roland D-110, Digitech Vocalist II, One man band 11, Behringer XR-18
The.ONE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nažalost, moram konstatirati da je OMB 11 poprilično BUGovit. Naime, radim 7/8 ritam onako kako je casper opisao i to koliko vidim funkcionira, međutim, iz nekog meni nepoznatog razloga događa se da kad napravim Main A i nakon toga počnem raditi Fill In AA, OMB mi svojevoljno evente iz spomenutog Fill In-a ubaci i u Main A umjesto onog što sam ja već uradio!!! Zašto? Tko ga to traži?!?
Definitivno treba autora programa jače pritisnuti da ispravi bugove jer, kako sam već ranije rekao, ako smo već morali platiti za korištenje programa, neka onda barem radi kako treba.
The.ONE je offline   Reply With Quote
Star 21.04.2014, 19:15   #143
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

To se verovatno desava ako naziv Fill In AA nisi lepo oznacio u markeru, inace ako su markeri lepo postavljeni nebi trebalo biti problema, bas ovih dana sam probe radi napravio 9/8 i 7/8 ritam u 4/4 taktu i radi bez problema u obe verzije Omb-a.
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 21.04.2014, 19:23   #144
The.ONE
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.03.2014
Postovi: 24
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg 01/Wfd, Korg X5D, Roland D-110, Digitech Vocalist II, One man band 11, Behringer XR-18
The.ONE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Označio sam sve, vodim računa o tome, ali opet se dogodi.
The.ONE je offline   Reply With Quote
Star 21.04.2014, 20:09   #145
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od The.ONE Pokaži Post
Označio sam sve, vodim računa o tome, ali opet se dogodi.
Postavi taj ritam ovde pa da vidimo o cemu se radi.
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 21.04.2014, 21:11   #146
The.ONE
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.03.2014
Postovi: 24
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg 01/Wfd, Korg X5D, Roland D-110, Digitech Vocalist II, One man band 11, Behringer XR-18
The.ONE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo ga:

Ljubio sam nisam znao
The.ONE je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2014, 09:40   #147
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

S ovim ritmom je sve u redu, kod mene na OMB11 svira normalno MAIN A i FILL INN A.
Greška koju spominješ se možda javlja zato što si postavio dva markera za MAIN A.

Kada se želi upoadati materijal na forum koji služi samo za pregledavanje i rješavanje problema, ne treba koristiti download sekciju jer se stvaraju dodatni poslovi da ih administrator odobri. Pored toga se u downloadu nagomilava nepotrebni sadržaj koji poslije neće nikome koristiti.
Za takve stvari postoji Upload materijala u samu poruku, isto kao što umećemo sliku.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg marker.jpg (65,1 KB, 43x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2014, 10:22   #148
The.ONE
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.03.2014
Postovi: 24
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg 01/Wfd, Korg X5D, Roland D-110, Digitech Vocalist II, One man band 11, Behringer XR-18
The.ONE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Inteeresantno, ali ja nisam stavio 2 markera, pa mi nije jasno odakle ovaj drugi. Što se tiče uploada, možeš li mi reći kako da napravim ovo što si spomenuo, budući da mi to baš i nije jača strana? Iako vjerujem da je jednostavno, ali... nitko ne zna sve
The.ONE je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2014, 10:40   #149
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uvijek treba pregledati strukturu Styla, tko zna što se dogodilo i u kojem trenutku. Ovisi kako je rađeno, s kojim programom. Nemam previše iskustva s izradom Styla u OMB ali mogu predpostaviti da si nešto kopirao ap je poduplao i markere.

Upload radiš ovako. Kada želiš staviti Style, moraš ga zapakirati u zip i postaviti isto kao što je opisano za sliku.
casper je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2014, 11:45   #150
The.ONE
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.03.2014
Postovi: 24
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg 01/Wfd, Korg X5D, Roland D-110, Digitech Vocalist II, One man band 11, Behringer XR-18
The.ONE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Konkretno, ovaj style je rađen isključivo u OMB-u. Moguće je da je OMB poduplao marker, budući da sam nakon izrade Main A kopirao evente u Fill In i tamo ih samo posložio gdje koji dolazi, a želio sam napraviti i još jedan Main u kojemu bi bio dodatni instrument. Tada mi se dogodio slučaj da je OMB skroz poludio i jednostavno prebrisao sve evente iz svih sekcija, međutim kad sam probao svirati, svi eventi su se čuli kao da ih svira brzinom svjetlosti. Primijetio sam da se to događa kad želim koristiti MIDI kanal 14. Vidio si da sam u stylu koji sam poslao koristio kanale od 10 do 13. Nisam isprobao kanale 15 i 16, ali ću probati koristiti i njih, ali koliko vidim, kanal 14 očito ne smijem koristiti. Možda se tada dogodilo ovo duplanje markera, ne znam. Što se tiče uploada, nigdje u prozoru nemam gumb "Upload" koji se vidi na slici koju si mi postavio. Probao sam na forum ući Firefox-om, Chrome-om i Internet Explorerom, kod kuće i na poslu, ali je isto u svim slučajevima. Da li ima veze to što odabirem "Direktni odgovor" za odgovore? Nešto drugo?
The.ONE je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije