Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.08.2019, 19:20   #1
chik
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.06.2009
Postovi: 26
Downloads: 558
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
chik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Korg Pa3x MIDI transpose na Korg Triton Classic

Pozdrav svima.
Ova ili slicna tema možda postoji ali ja nikako da doprem do nje. Naime interesuje me da li može, i ako može da mi kaže kako da koristim transpose dugme na Pa3x a da u isto vrijeme preko MIDI kabla transponujem i Korg Triton. Molim vas sobzirom na moje godine i da nisam vičan ovoj tehnici spajanja, da mi detaljno objasnite, ukoliko je to moguće.
Pozdrav i hvala unaprijed.
Dodato:
Pošto nema odgovora, evo ja sam došao do rješenja, pa ako je neko zainteresovan a ne zna, poput mene, evo kako.
Znači, spojen je Korg Pa3x i Korg Triton Classic. Pax3 MIDI-Out a Triton MIDI-In. U Pax3 podesiti u Global/MIDI/Filters pod Midi Out Filters na br.1 postaviti funkciju "Notes".
Na Tritonu ući u Global/MIDI i u MIDI Filterima dečekirati sve funkcije. Na taj način će ostati samo kontrola "Transpose".

Promijenjeno od chik (22.08.2019 u 15:39 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
chik je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije